Black Bird Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

10.07.2022
Black Bird Dizi | Konusu | Oyuncuları | Apple TV+

Black Bird dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Temmuz 2022’de Apple TV+ tarafından yayınlanan Apple TV+ orijinal dizisidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi gerilim, suç ve drama türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Taron Egerton, Paul Walter Hauser, Sepideh Moafi, Greg Kinnear ve Ray Liotta gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Michaël R. Roskam, Joe Chappelle ve Jim McKay üstlenirken, senaryosunu Riccardo DiLoreto, James Keene, Dennis Lehane, Hillel Levin ve Sean K. Smith kaleme aldı.

Black Bird konusu

Dizinin konusu, Yerel olarak bir futbol kahramanı ve bir polis memurunun oğlu olarak tanınan Jimmy Keene, 10 yıl hapis cezasına çarptırıldığında kendisine bir seçim hakkı verilir. Jimmy, ya azılı suçluların bulunduğu maksimum güvenlikli bir hapishaneye girecek ve orada şüpheli bir seri katil olan Larry Hall’dan öldürdüğü kadınların nerede olduğunu itiraf ettirip özgürlüğüne kavuşacak ya da şartlı tahliye olasılığı olmadan tüm cezasını çekecektir. Keene, tek çıkış yolunun bir itirafı ortaya çıkarmak ve Hall’un temyizi sonuçlanmadan önce birkaç genç kızın cesetlerinin nereye gömüldüğünü bulmak olduğunu çabucak anlar.

Black Bird oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Taron Egerton, Paul Walter Hauser, Sepideh Moafi, Greg Kinnear ve Ray Liotta gibi isimler yer alıyor.

Taron Egerton – James Keene
Paul Walter Hauser – Larry Hall
Sepideh Moafi – Lauren McCauley
Greg Kinnear – Brian Miller
Ray Liotta – James “Big Jim” Keene
Robert Diego DoQui – Hartshorne
Joe Williamson – Co Carter
Alexander Babara – Spartak
Jake McLaughin – Gary Hall
Laney Stiebing – Jessica Roach

Fragmanı

YORUMLAR