Black Mafia Family Dizi | Konusu | Oyuncuları | Starz Dizileri Yorum Güncel

Black Mafia Family Dizi | Konusu | Oyuncuları | Starz Dizileri

19.10.2021
Black Mafia Family Dizi | Konusu | Oyuncuları | Starz Dizileri

Black Mafia Family (BMF) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, imdb puanı, Starz Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

26 Eylül 2021’de Starz tarafından yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı dizidir. İlk sezonu 8 bölümden dizi biyografi, suç ve dram türünde yer alıyor. Randy Huggins tarafından tasarlanan dizinin bölümleri 52 dakikadan oluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini Solvan Naim ve Tasha Smith üstlenirken, senaryosunu Patrick Moss, Randy Huggins ve Terri Kopp kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Russell Hornsby, Demetrius Flenory Jr., Da’Vinchi, Michole Briana White, Eric Kofi Abrefa ve Ajiona Alexus gibi isimler yer alıyor.

Dizi IMDb‘de bine yakın kişi tarafından oylandı ve 6,8‘lik puana sahip oldu.

Black Mafia Family konusu

Dizinin konusu, 1980’lerin sonlarında güneybatı Detroit’in çürüyen sokaklarından yükselen ve ülkedeki en etkili suç ailelerinden birini doğuran iki kardeş.

50 Cent’in uzun süredir devam eden tutku projesi BMF, 1980’lerin sonlarında güneybatı Detroit’in bozulan sokaklarından yükselen ve ülkedeki en etkili suç ailelerinden birini doğuran iki kardeşin gerçek hikayesinden ilham alıyor. Hikaye, Demetrius “Big Meech” Flenory’nin karizmatik liderliğinin ve Terry “Southwest T” Flenory’nin ticari zekasının, vizyonlarını uyuşturucu ticaretinin ötesine ve hip-hop dünyasına taşıyan kardeşlerin etrafında dönüyor. Aile sadakatine olan sarsılmaz inançları, ortaklıklarının temel taşı ve nihai yabancılaşmalarının püf noktası olacaktır. Amerikan rüyasının peşinde sevgi, akrabalık ve kapitalizm hakkında bir dizi.

Black Mafia Family oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Russell Hornsby, Demetrius Flenory Jr., Da’Vinchi, Michole Briana White, Eric Kofi Abrefa ve Ajiona Alexus gibi isimler yer alıyor.

Russell Hornsby – Charles Flenory
Demetrius Flenory Jr. – Demetrius Flenory
Da’Vinchi – Terry Flenory
Michole Briana White – Lucille
Eric Kofi Abrefa – Lamar
Ajiona Alexus – Kato
Myles Truitt – B-Mickie
Steve Harris – Detective Bryant
Essk Songz – CJ
Kash Doll – Monique
Wood Harris – Pat
Snoop Dogg – Pastor Swift

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.