Blindspot Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

Blindspot Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon ne zaman?

17.05.2020
Blindspot Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon ne zaman?

Blindspot dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, nereden izlenir, 5.sezon ne zaman çıkacak, nereden izlenir, 5.sezon yayın tarihi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Blindspot, 21 Eylül 2015 yılında başlayan ve Amerikan Televizyonu NBC’de yayınlanmaya başlayan suç drama dizisidir. Şu ana kadar 4 sezonu yayınlanan dizi Mayıs 2020 itibari ile 5.sezonu ile geri döndü. Her bölümü 42 dakikadan oluşan dizi, 5.sezonu ile birlikte toplam 100 bölümden oluşmaktadır. Dizinin başrollerinde Sullivan Stapleton ve Jaimie Alexander gibi isimlerin yer aldığı dizi, Martin Gero tarafından yaratıldı. Ayrıca dizinin 1. ve 2.sezonu yapımcıları ile 3.sezon ve sonrasının yapımcıları ayrıdır. Dizinin İMDb puanının da 7,4 olduğunu belirtelim.

Blindspot dizi konusu

Times Meydanı’na bırakılan ve üzerinde “FBI’ı arayın.” yazan bir not bulunması sebebiyle bomba şüphesi taşıyan sahipsiz bir çantanın kıpırdamaya başlamasıyla içinden vücudu dövmeler ile kaplı aynı zamanda hafızasını kaybetmiş genç bir kadın çıkar. FBI tarafından gözetim altına alınan gizemli kadın ile ilgilenen ajan Kurt Weller ve ekibi, kısa bir zaman sonra genç kadının üzerinde bulunan her dövmenin, bir tür bilmece ya da yapboz parçası görevinde olduğunu ve bir suçun ipuçları olduğunu fark edecektir. Gizemli kadının vücudunda bulunan dövmelerden birinde ajan Weller’ın da isminin olması işleri daha da karıştıracaktır.

Blindspot oyuncuları ve karakterleri

Sullivan Stapleton – Kurt Weller
Jaimie Alexander – Remi “Jane Doe” Briggs
Rob Brown – Edgar Reade
Audrey Esparza – Natasha “Tasha” Zapata
Ashley Johnson – Patterson
Ukweli Roach – Robert Borden
Marianne Jean-Baptiste – Bethany Mayfair
Archie Panjabi – Nas Kamal
Luke Mitchell – Roman Briggs
Michelle Hurd – Ellen “Shepherd” Briggs
Ennis Esmer – Rich Dotcom

Blindspot 5.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi 2020 yılında 5.sezonu ile geri döndü. 5.sezon 1.bölümü 7 Mayıs 2020’de yayınlandı. 11. bölümden oluşan sezonun ilk 3 bölümün yayın tarihi açıklanırken, kalanı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Dizi Türkiye’de Blutv ve FX Türkiye tarafından yayınlanmaktadır.

İşte tarihi belli olan bölümler ve yayın tarihleri:

5.sezon 1.bölüm: 7 Mayıs 2020
5.sezon 2.bölüm: 14 Mayıs 2020
5.sezon 3.bölüm: 29 Mayıs 2020
5.sezon 4.bölüm:
5.sezon 5.bölüm:
5.sezon 6.bölüm:
5.sezon 7.bölüm:
5.sezon 8.bölüm:
5.sezon 9.bölüm:
5.sezon 10.bölüm:
5.sezon 11.bölüm:

Kalan bölümlerin yayın tarihleri açıklandığında sayfamız güncellenecektir.

Dizi Fragmanı

YORUMLAR