Bloodlands Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon - Yorum Güncel

Bloodlands Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Bloodlands dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, eleştirisi, 2.sezon olacak mı, IMDb puanı, BBC Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

07.09.2021
Bloodlands Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Bloodlands dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, eleştirisi, 2.sezon olacak mı, IMDb puanı, BBC Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

21 Şubat 2021‘de BBC One tarafından yayınlanmaya başlayan Birleşik Krallık yapımı dizidir. İlk sezonu 4 bölümden oluşan dizi, suç, dram ve gerilim türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Pete Travis üstlenirken, senaryosunu Chris Brandon kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda James Nesbitt, Lorcan Cranitch, Charlene McKenna, Chris Walley, Ian McElhinney ve Lola Petticrew gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 4 bine yakın oy aldı ve 6,5′lik puana sahip oldu.

Bloodlands konusu

Dizinin konusu, Kuzey İrlanda polis memuru DCI Tom Brannick, bir kaçırma olayını, çok büyük kişisel öneme sahip rezil bir soğuk vakayla ilişkilendiriyor.

Olası bir intihar notu içeren bir araba Strangford Lough’dan çekildiğinde, Kuzey İrlandalı polis dedektifi Tom Brannick, onu hızla muazzam kişisel önemi olan kötü şöhretli bir vakaya bağlar. Bloodlands, iddiaların hiç bu kadar yüksek olmadığı, patlayıcı bir kedi-fare oyunu olan efsanevi bir suikastçı için inatçı avını takip ediyor.

Bloodlands oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda James Nesbitt, Lorcan Cranitch, Charlene McKenna, Chris Walley, Ian McElhinney ve Lola Petticrew gibi isimler yer alıyor.

James Nesbitt – Tom Brannick
Lorcan Cranitch – Jackie Twomey
Charlene McKenna – Niamh McGovern
Chris Walley – DC Billy “Birdy” Bird
Michael Smiley – police pathologist Justin “Dinger” Bell
Susan Lynch – Detective Chief Inspector Heather Pentland
Ian McElhinney – Adam Corry
Lola Petticrew – Izzy Brannick
Lisa Dwan – Tori Matthews
Peter Ballance – Patrick Keenan
Kathy Kiera Clarke – Claire Keenan
Cara Kelly – Siobhan Harkin
Caolan Byrne – Ben McFarland
Valerie Lilley – Linda Corry

Dizi yorumları

bir adet çakma bosch eleman başrolde, tabii ki berbat bir oyunculuk sergiliyor…. dizide berbat amk işte, tipik klişe bbc dizisi… at klozete üzerine sifonu çek, birbirinden dandik crime show yayınlamada netflix’le yarışıyorsunuz tamam da bu ne be abi. niye bu kadar çok zevksiz ve klişe polisiyeler yapıyorsunuz… police corruption muhabbetinin boku çıkmadı mı?

  • don drapper / Ekşi Sözlük

kuzey irlanda, ira, ve 20. yüzyıl boyunca pek çok kişinin canına mal olan bu büyük ihtilafın çözüm sürecine dair bilgisi ve ilgilisi olmayanlar için alelade bir crime show gibi görünebilecek bir dizidir. ancak bu konulara aşina olanlar için, bu coğrafi ve tarihsel çerçevede derin devlet, faili meçhul cinayetler ve çözüm süreci [bu üç başlıkta da kuzey irlanda’dan bahsedilmemesi, orada bunların olmadığı anlamına gelmiyor, arayan internette bulabilir] başta olmak üzere pek çok kavramı, sorunu; ama, şöyleydi, böyleydi demeden anatomi masasına yatırılarak her şeyin incelikle ve ayrıntılı olarak gözler önüne serildiği bir dizidir. tarihle yüzleşmek teriminin popüler bir mecrada vücut bulmuş halidir.

  • musahip / Ekşi Sözlük

Bloodlands 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi 2.sezon onayını almayı başardı ve 2022 yılında yayında olması bekleniyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.