Blutv'den aylardır beklenen Behzat Ç. açıklaması geldi! Dizi final mi yaptı? - Yorum Güncel

Blutv’den aylardır beklenen Behzat Ç. açıklaması geldi! Dizi final mi yaptı?

Uzun süredir Blutv’den Behzat Ç. açıklaması bekleniyordu. Dijital platform bugün hem Behzat Ç. hakkında açıklama yaptı hem de Behzat Ç izleyicilerini tatmin etmese de teselli edecek bir projesini duyurdu.

16.12.2019
Blutv’den aylardır beklenen Behzat Ç. açıklaması geldi! Dizi final mi yaptı?

Blu Tv’den Behzat Ç. açıklama sı aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Behzat Ç. devam edecek mi sorusu aylardır gündemi meşgul ediyordu. 6 yıl sonra geri dönen efsane dizi Behzat Ç. 9 bölümlük macerası ile yeniden seyircileri ile buluşmuştu. Ancak bu kavuşma uzun sürmedi. Behzat Ç.’nin sezon finali yapmasının hemen ardından 2.sezonun olacağı ve bölümlerin de 60 dakika olacağı duyurulmuştu. Ancak dizinin 2.sezon çekimlerinde hem 60 dakika zorunluluğu hem de dizinin konusu ile ilgili platformun taleplerinin tartışma yarattığı iddia edilmişti. Bu günden bu yana sosyal medya hesaplarından abonelerinin yanıtlarına cevap vermeyen ve geçiştiren Blutv’den aylar sonra açıklama geldi.

Blutv’den Behzat Ç. Açıklaması

2020 projeleri içerisinde Behzat Ç. yok!

BluTv, Behzat Ç.nin 5.sezonu ile ilgili yoğun soru yağmuruna rağmen abonelerine cevap vermemişti. Yıllık abonelik alanların ciddi şekilde haklı olarak eleştirdiği bu durum sonrasında bile platform sessizliğini korumuştu. Blutv bugün Behzat Ç.’nin 5.sezonunun ‘tüm çabalara rağmen’ 2020 projelerinin içerisinde yer almadığını duyurdu. Bununla birlikte dizinin sevilen karakterlerinden Ercümet Çözer’in hayatını anlatacağı Saygı dizi projesini tanıttı.

Ercümet Çözer’in dizisi geliyor!

Behzat Ç. hakkında abonelerini tatmin eden bir açıklama yapamayan Blutv, Behzat Ç. seyircilerini tatmin etmese de teselli edecek bir projesini açıkladı. Blu tv, 2020’de Ercüment Çözer’e odaklanacak olan Saygı adlı dizi projesini açıkladı. Başrolü haliyle Nejat İşler’in oynayacağı dizi 2020’de vizyona girecek. Senaryoyu da Behzat Ç.’nin senaristi Ercan Mehmet Erdem üstlendiği platform tarafından açıklandı. Dizi ile ilgili instagram hesabından yapılan açıklamada ‘Başrolünde Nejat İşler’in yer aldığı, Türk dizi tarihinin fenomen karakteri Ercüment Çözer’in hikayesini yepyeni bir oyuncu kadrosuyla izleyeceğimiz SAYGI, 2020’de sadece BluTV’de.’ Açıklaması ile dizinin posteri de yayınlandı.

Behzat Ç tamamen bitti mi?

Behzat Ç ile ilgili abonelerinin tüm sorularına yanıt veren Blutv sosyal medya hesapları, dizinin ‘ tüm çabalarımıza rağmen’ ve ‘Elimizde olmayan sebeplerden ötürü’ ifadeleri dikkatleri çekti. Ayrıca platform, 2020 yılı hedefleri içerisinde olmadığını açıkladı ancak tamamen bittiği ile ilgili herhangi bir ifade kullanmadı. Bu ifadeler de Behzat Ç karakteriyle tanıdığımız Erdal Beşikçioğlu’nun dizide oynamak için ikna edilemediği ve bu nedenle devam ettirilemeyen Behzat Ç dizisi yerine Saygı dizi projesinde karar alındığı yorumlarına neden oldu.

Bu içeriğimize de göz atmak isteyebilirsiniz: Saygı Dizisi: Behzat Ç’nin efsane karakteri Ercüment Çözer’i anlatacak!

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR