Boğa Boğa Yorum ve Ekşi Sözlük Yorumları - Yorum Güncel

Boğa Boğa Yorum ve Ekşi Sözlük Yorumları

21.04.2023
Boğa Boğa Yorum ve Ekşi Sözlük Yorumları

Boğa Boğa yorum, yorumları, film yorumu, film analizi, ekşi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, Netflix, 2023, Kıvanç Tatlıtuğ, Funda Eryiğit gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Başrolünde yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in yer aldığı yeni Netflix içeriği kütüphanede yerini aldı. Uzun zamandır yayınlanması beklenen ve geçtiğimiz hafta yaptığı gala ile de bütün dikkatleri üzerine çeken yeni içerik son zamanların en çok izlenen ve konuşulan içeriklerinden biri.

Hakan Günday ve Onur Saylak’ın imzasını taşıması da cabası. Fazla söze ne gerek diyor ve hemen Boğa Boğa yorum ve ekşi sözlük tepkilerine göz atıyoruz.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Boğa Boğa Konusu

İstanbullu iş adamı Yalın, finansal bir skandalın ardından eşi Beyza’yla birlikte Assos’a yerleşir. Huzur ararken hayatı kâbusa dönen Yalın, düşmanlarının her yerde olduğunu anlar.

Boğa Boğa Konusu | Oyuncuları

Boğa Boğa Yorum

Boğa Boğa Yorum | Ekşi Sözlük Yorumları

arkadaşlar asla anlam veremediğim doğru düzgün bir gelişme ve sonuç bölümü olmayan film, sahneleri görüntüleri güzel ama 10/5

  • new accound

türkiye’yi iki saatte, bir çeşit metaforla anlat deseler ancak bu kadar güzel bir film olurdu. filme kötü demek için norveç fiyort’larında falan yaşıyor olmak gerek. ancak öyle yaşadığı ülke gerçeklerinden kopuk yaşanılabilirdi ya da ona benzer bir şey.
gerçi tamamen hayal kırıklığı olmayan şeyler de yok değil. örneğin filmin fragmanında vadettiği ile filmin alakası yok. ben daha gizemli ya da mistik öğeler içeren bir film beklerken daha tokat gibi bir -gerçek- film ile karşılaştım. ayrıca görüntü yönetmenine de değinmek gerekiyor. bu kadar mı güzel kareler seçilir, görüntü, renkler, anlar hepsi enfes.
yer yer sıkan yerler de yok değil tabi filmde. zaten onlar da olmasa ya da o anlara iyi bir kaç replik, alıntı yerleştirilse tadından yenmezdi. tabi bu benim bakış açım ve muhtemelen filmin herkese göre olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. ben filme 7/10 diyorum ve katılmayanların çoğunlukta olacağını düşünüyorum.

  • barpoem

harika psikolojik gerilim filmi olmuş, görüntüler, sahneler, oyunculuklar cuk oturmuş. çok iyi aktarıyor gerilimi.

  • tabu fucker

hakan günday ve onur saylak ortaklığı. ne kadar iyi olabilir ki?

  • emekli tegmen

onur saylak hakan günday elinden çıkmış netflix filmi.

film kötü değil izleniyor ama kanımca bir saylak günday filmi gibi olmamış. daha filmi gibi bir referans varken elimizde bu film ne yönetmenlik ne senaryo bakımından “laaan” dedirtiyor.
kıvanç tatlıtuğ tam bir kötü adam olmuş. biraz kuzey’i andırsa da performansı şukela.
diğer karakterler için bir şey diyemeyeceğim çünkü hikayede hikayeleri yok.
filmin son sahnesi ve daha filmi karakterleri ile kesişmesi dışında çok da yürek hoplatacak, vay be dedirtecek yanı yok.
izlenilebilir bir netflix yerli yapımı olmuş.

  • evsizkedi

filmin tamamı sonuna ulaşmak için bir oyalama şeklinde çekilmiş gibi. bu haliyle film son 10-15 dakikasına kadar çok bir şey sunmuyor. assos var işte biraz en azından onu seyrediyorsunuz. kemire kemire…

  • the vagrant

simdi bitirdim filmi. dusunuyorum aklima ne kaldi diye. beyzanin yalayip yuttugu parmak disinda aklimda pek bir sey kalmamis.

  • artikbenimdebirvolvomvar
YORUMLAR