Born Again Dizi | Konusu | Oyuncuları - Yorum Güncel

Born Again Dizi | Konusu | Oyuncuları

14.05.2020
Born Again Dizi | Konusu | Oyuncuları

Born Again dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, ne zaman yayınlanıyor, nereden izlenir, izle, 본 어게인 gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulşabilirsin.

Dizi Hakkında

Born Again dizisi, 20 nisan’da yayınlanmaya başlayan yeni Kore dizilerimnden biri. Konusu itibari ile kısa sürede ilgi çeken dizi, 32 bölümden oluşuyor. Her bölümün 35 dakikadan oluştuğu dizi, 20 Nisan itibari ile yayınlanmaya başladı ve 9 Haziran’da 32. bölümü ile ilk sezonu tamamlanacak. Pazartesi ve Salı günleri iki bölüm oalrka ekranlara gelen dizinin yayıncısı ise KBS2. Kore dilinde olan dizi Dram, Romantik, Gizem ve Fantastik dizi türünde yer alıyor. Jin Hyung-Wook’un yönettiği diziyi Jung Soo-Mi kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde Jang Ki-Yong, Jin Se-Yun ve Lee Soo-Hyuk yer alıyor.

Born Again dizi konusu

1980’li yıllarda yaşamış olan iki adam ve bir kadının kaderi dramatik oalrak birbirine bağlıdır. Bu üç kişi yıllar sonra tamamen farklı kişilikler ile reenkarne olarak yeniden hayat gelir. Ancak birbirlerine bağlı olan kaderleri yine aynı kalmıştır.

Born Again Oyuncuları ve karakterleri

Jang Ki-Yong – Kong Ji-Cheol/Cheon Jong-Beom (Gelecekte)
Jin Se-Yun – Jung Ha-Eun/Jung Sa-Bin (Gelecekte)
Lee Soo-Hyuk – Cha Hyeong-Bin/Kim Soo-Hyeok (Gelecekte)
Kim Jung-Nan – Jang Hye-Mi
Choi Kwang-Il – Cheon Seok-Tae
Lee Seo-El – Baek Sang-A
Jang Won-Young – Joo In-Do
Choi Dae-Chul – Seo Tae-Ha

Dizi fragmanı

YORUMLAR

  1. Saniye dedi ki:

    diziyi kesinlikle beğendim özellikle en son bölümü baştan sona kadar severek geldim ama sonu tamamen hayal kırıklığı başrol erkek oyuncuyu harcamışlar resmen ya çok saçma bitti eeee bunca bölümü boşa mı izledik oldu resmen

    1. Saniye dedi ki:

      yanlış oldu BEĞENMEDİM olacaktı yazı