Böyle İyiyiz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Böyle İyiyiz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Böyle İyiyiz dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi, 2.sezon ne zaman, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

22.08.2021
Böyle İyiyiz Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Böyle İyiyiz (Everything Will be Fine) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi, 2.sezon ne zaman, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Ağustos 2021‘de Netflix tarafından yayınlanan Netflix Meksika orijinal içeriğidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizinin bölümleri 35 dakikadan oluşuyor. Meksika’da çekilen dizi, komedi ve dram türünde yer alıyor. Dizinin yaratıcılığı Diego Luna üstlenirken, yönetmenliğini de Luna kendisi üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Mercedes Hernández, Pierre Louis, Flavio Medina, Úrsula Pruneda ve Lucía Uribe gibi isimler yer alıyor. Orijinal adı Todo va a estar bien olan dizinin uluslararası arenada adı ise Everything Will be Fine‘dır. Yapım IMDb‘de 5,9‘luk puana sahip olabildi.

Böyle İyiyiz konusu

Dizinin konusu, Günümüzde iyi bir ebeveyn ve eş olmanın ne anlama geldiğini konu alan bu alaycı dram-komedide ayrılmış bir çift, çocuklarının hatırı için birlikte yaşamaya devam ediyor. Harika birer ebeveyn olan Ruy ve Julia’nın ilişkisi bir çift olarak çıkmaza girer. Sarhoş Ruy’u arabayla eve götürürken kendini hapiste bulan Julia bir aydınlanma yaşar. Ruy, Julia’nın cumartesi geceleri annesinin evine gitmesinin ardındaki gerçeği öğrenince derinden sarsılır. Dananın kuyruğu ise Andrea’nın doğum günü partisinde kopar. Julia öğleden sonra Fausto ile vakit geçirirken Ruy iz peşindedir. Bu arada komşunun siyah horozunu çok isteyen Andrea girişimciliğe soyunur.

Böyle İyiyiz oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Mercedes Hernández, Pierre Louis, Flavio Medina, Úrsula Pruneda ve Lucía Uribe gibi isimler yer alıyor.

Mercedes Hernández – Idalia
Pierre Louis – Fausto
Flavio Medina – Ruy
Úrsula Pruneda – Raiza
Lucía Uribe – Julia
Vicky Araico – Romina
Carmen Beato – Laura
Verónica Langer – Ana Luisa
Alberto Lomnitz – Don Manuel
Silverio Palacios – Néstor

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.