Boyun Eğmeyeceğim Filmi Konusu | Oyuncuları | Daniel Barnz

09.09.2023
Boyun Eğmeyeceğim Filmi Konusu | Oyuncuları | Daniel Barnz

Boyun Eğmeyeceğim (Won’t Back Down) filmi konusu, oyuncuları, imdb, fragman, izle, yorumları, film yorumu, ekşi sözlük, trt 2, imdb puanı, hangi ülkenin, Mubi, izle, unutulmaz filmler, 2012 Panah Panahi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Filmin türü: Dram

İmdb Puanı: 6,4

Filmin süresi 2 saat 1 dakika

Daniel Barnz’ın yönettiği, Maggie Gyllenhaal , Viola Davis ve Holly Hunter’ın başrol oynadığı 2012 Amerikan drama filmidir.

Filmin senaryosunu yönetmen Daniel Barnz, Brin Hill ile birlikte kaleme aldı.

Filmin başrolünde Jamie karakteri ile Maggie Gyllenhaal, Nona karakterinde ise Viola Davis‘i izliyoruz.

Filmin orijinal adı: Won’t Back Down

Boyun Eğmeyeceğim Filmi Konusu

Filmin konusu; İki kararlı anne, bir araba satıcısı/barmen (Maggie Gyllenhaal) ve bir öğretmen (Viola Davis), çocuklarının Pittsburgh’daki başarısız şehir içi okulunu dönüştürmeye çalışıyor . Öğretmenler sendikası başkanı (Holly Hunter) ve okul müdürünün (Bill Nunn) güçlü ve köklü bürokrasisi ve yolsuzluğuyla karşı karşıya kalan ikili , çocuklarının eğitiminde ve geleceğinde bir fark yaratmak için her şeyi riske atar.

Pittsburgh’da şehir merkezindeki bir okulda başarısız olan çocukları olan iki kararlı anne, okulu geri almak ve burayı bir eğitim mekanına dönüştürmek için güçlerini birleştirir. Ancak okulu daha iyiye doğru değiştirebilmeleri için önce ebeveynlerle, okul yönetim kuruluyla ve öğretmenler sendikasıyla mücadele etmeleri gerekiyor. Çünkü bu onların çocukları için, bu büyük mücadeleden geri adım atmayacaklar.

Boyun Eğmeyeceğim Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde Jamie karakteri ile Maggie Gyllenhaal, Nona karakterinde ise Viola Davis‘i izliyoruz. Filmde ayrıca Oscar Isaac, Rosie Perez ve Holly Hunter gibi isimler yer alıyor.

Maggie Gyllenhaal – Jamie Fitzpatrick
Viola Davis – Nona Alberts
Oscar Isaac – Michael Perry
Holly Hunter – Evelyn Riske
Rosie Perez – Breena Harper
Emily Alyn Lind – Malia Fitzpatrick
Dante Brown – Cody Alberts
Lance Reddick – Charles Alberts

Filmin Fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

canlı tv izle