Bozkır 3.Sezon Olacak Mı? Ne Zaman? | Blu Tv - Yorum Güncel

Bozkır 3.Sezon Olacak Mı? Ne Zaman? | Blu Tv

12.04.2023
Bozkır 3.Sezon Olacak Mı? Ne Zaman? | Blu Tv

Bozkır 3.Sezon olacak mı, 3.sezon ne zaman, Blu Tv, 1.bölüm, kaç bölüm, nereden izlenir, Yüsra Geyik, izle, ekşi, imdb, yorumu, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

İlk olarak 30 Kasım 2018’de Blu tv tarafından yayınlanan Blu tv orijinal dizisidir. Dizi uzun bir sürenin ardından 2.sezonu ile geri dönüyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi polisiye türünde yer alıyordu.

Dizi yaklaşık 5 yıllık aranın ardından yeni karakter ve hikayesi ile 2.sezonu Mart 2023 tarihinde geri dönmüştü. Dizinin 2.sezonunda Yiğit Özşener, Furkan Andıç, Cemre Baysel, Yüsra Geyik, Cemal Toktaş, Bülent Düzgünoğlu, Özgür Cem Tuğluk ve Fatih Al gibi isimler yer aldı. Dizi hakkında şimdilerde merak edilen 3.sezon olacak mı sorusu oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Bozkır 2.Sezon Konusu

İki dargın polis, iki mutsuz erkek… Bir yanda mıssır tarlaları, tenha sokaklar, bağıra çağıra para konuşan ahali, diğer yanda eğreti ve edebi lakırdılar, kınalı saçlı kadınlar ve kıkırdayan bir katil.. Bozkır, şehrin muamma dolu uzun günlerini anlatıyor. Seyfi ve Payidar, kan kokan birileriyle savaşıyorlar. Bozkır, Karahayıtlar sezonuyla taşranın gürültüsünü bir kere daha dinliyor.

Bozkır Dizi Konusu | Oyuncuları | Blu Tv

Bozkır Dizi Oyuncuları

Yiğit Özşener – Seyfi
Furkan Andıç – Payidar

Cemre Baysel,
Yüsra Geyik,
Cemal Toktaş,

Bülent Düzgünoğlu,
Özgür Cem Tuğluk,
Aziz Caner İnan,
Beran Soysal,
Cem Özeren,
Ferda Işıl,
Hande Katipoğlu,
İnanç Koçak,
İştar Gökseven,
Uğur Güner,
Fatih Al

Bozkır 3.Sezon Olacak Mı? Ne zaman?

İlk sezonu 30 Kasım 2018 tarihinde başlayaan ve ilk sezonunda Yiğit Özşener ile Ekin Koç’u izlediğimiz dizinin 2.sezonunda Seyfi amir olarak yine Yiğit Özşener’i izlerken yanında Furkan Andıç’ı izledik. 2.sezonunu Nisan 2023 tarihinde tamamlayan dizinin 3.sezon çalışması hakkında henüz bir duyuru yapılmadı. 3.sezon çalışması ile ilgili biz takipte olacağız sizde bizi takip edin.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR