Bozkır Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon var mı?

Bozkır dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, bitti mi, fragmanı, izle, Blutv dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

24.09.2020
Bozkır Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon var mı?

Bozkır dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, bitti mi, fragmanı, izle, Blutv dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 30 Kasım 2018’de yayınlanmaya başlayan Blu tv özel içerik yerli dizilerinden biridir. Tek sezon ve 10 bölümden oluşan dizi, yayınlandığı dönemde ciddi bir ilgi gördü. Seyircilerin yoğun ısrarına rağmen yayıncı Blu tv dizinin tek sezonluk bir içerik olduğunu açıkladı. Dizinin yönetmenliğini Bahadır İnce üstlenirken senaryosunu Levent Cantek kaleme aldı. Dizi 31 Ocak 2019’da yayınlanan 10. bölümü ile ekranlara veda etti. Dizinin kadrosunda Yiğit Özşener ve Ekin Koç’un başrollerde oynadı. İkiliye Nur Fettahoğlu Altan Erkekli, Merve Çağıran ve Sermet Yeşil gibi isimler dizide eşlik ediyor. Yapım IMDb’de 1600’ü aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,1’lik puana sahip olmayı başardı.

Bozkır konusu

Dizinin konusu, “Her katil, yaşadığı yere benzer. “Paslanmış kafesler, gören ve susan diller, küçük bir şehrin zulasında cinayetler. Cehennem var mı yok mu? Bozkır’ın söyleyecekleri var.” Mesleğinde deneyimli başkomiser Seyfi ile genç, delidolu ve çaylak polis Nuri Pamir şehirde bir çocuk cinayetini ile karşı karşıya kalırlar. Bu cinayet onları şehrin nüfuzlu iş adamı Abbas Bey ve kızı Dilara’ya götürür. Gerçekçi dili ve karakterleriyle tipik bir iyi-kötü çatışmasından çok gri alanlardan, suç ve ceza, adalet duygusu, vicdan gibi kavramlardan besleniyor. gizemli bir cinayeti çözmeye çalışan bir başkomiser ve ekibinin hikayesini anlatıyor. Seyfi, mesleğinde deneyimli bir başkomiserdir. Genç ve delidolu olan çaylak polis Nuri Pamir ile birlikte bir çocuk cinayetini aydınlatmaya çalışan Seyfi, büyük bir gizemin içine sürüklenir.

Bozkır oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Yiğit Özşener, Ekin Koç, Nur Fettahoğlu Altan Erkekli, Merve Çağıran ve Sermet Yeşil gibi isimler yer alıyor.

Yigit Özşener – Seyfi Amir
Ekin Koç – Nuri Pamir
Nur Fettahoğlu – Dilara Eroglu
Bige Önal – Tülay
Altan Erkekli – Abbas Eroglu
Merve Çağıran – Nihal
Bülent Düzgünoğlu – Kaya Oktay
Esra Kızıldoğan – Müesser
Sinan Demirer – Ziya
Sevkican Kayır – Bülbül
Meryem Yavuz – Sitare
Sermet Yeşil – Servet

Bozkır 2.sezon var mı?

Dizi, ilk sezonunun ardından Blu tv’nin yaptığı açıklamaya göre tek sezonluk yapım olarak yayınlandı. Ancak izleyiciler dizinin devam etmesi yönünde taleplerde bulunmasına rağmen bir sonuç alamadı.

Bozkır 1.bölüm izle

YORUMLAR

canlı tv izle