Rastgele Yazı

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler | 14 Şubat 2020 Vizyondakiler

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler | 14 Şubat 2020 Vizyondakiler

Yılın en aşk dolu haftası 14 Şubat geldi çattı. 2020 yılının 14 Şubat’ı da haftanın en güzel günü Cuma gününe denk gelince sevgililerin en sevdiği aktivite sinema alternatifi için vizyondakiler film arayışı başladı..

Kimileri bugünü sevgilisi, dostu, arkadaşı veya ailesiyle birlikte vizyondakiler ile sinema keyfi yapmak isteyebilir. Bizde siz sinemaseverler için 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona girecek filmleri derledik.

İşte Bu hafta Vizyondakiler..

Ağır Romantik

Oyuncular: Tuvana Türkay, Onur Tuna, Sermiyan Midyat

Konu: Sanatla ilgili bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda okumaktadır. Aslı’nın hayatı, bir gün Beyoğlu’nda yürürken bir kapkaççının çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Bu tatsız olay sayesinde tanışan Aslı ve Kerem, görüşmeye devam ederek çok geçmeden güzel bir ilişkiye başlar. Ancak Kerem, ayrı dünyalara sahip olduğu sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır.

Nasipse Olur

Oyuncular: Algı Eke, Burak Sevinç, Nur Sürer

Konu: Günfer, geçimini pastacılıktan sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tam kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan emek fırınına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur.

The Gentlemen

Oyuncular: Matthew McConaughey, Hugh Grant, Charlie Hunnam

Konu: Londra’da kurduğu suç imparatorluğunu bırakmak isteyen Mickey Pearson, ailesi ile birlikte Amerika’ya dönmeyi planlar. Kendisine yeni bir hayat kurmayı planlayan Mickey, işlerini devretmek için ünlü bir milyarder olan Matthew ile anlaşır. Bu sırada Mickey, yıllardır gözünden sakındığı arazilerini Coach ve çetesinden korumaya çalışır.

The Gentlemen | Beyler (2020) Filmi |

Sonic The Hedgehog | Kirpi Sonic

Oyuncular: Jim Carrey, James Marsden, Tika Sumpter

Konu: Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Masallardan Geriye Kalan

Oyuncular: Özgür Çevik, İlayda Akdoğan, Tüba Ünsal

Konu: Masallardan Geriye Kalan, üniversitede doçent olan bir adam ile yüksek lisans öğrencisi bir kız arasında yaşanan aşkı konu ediyor.

Little Women | Küçük Kadınlar

Oyuncular: Emma Watson, Saoirse Ronan, Florence Pugh

Konu:  Meg, Jo, Beth ve Amy birbirinden tamamen farklı karaktere sahip dört kız kardeştir. Çocukluk dönmelerini geride bırakıp kadınlığa geçiş süreçlerinde kardeşler türlü dertlerle boğuşur. Babaları Amerikan İç Savaşı’na katılan dört genç kız, anneleri ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bu zorlu süreçte en büyük kazançları birbirlerinin yanında olmalarıdır.

Küçük Kadınlar | Little Women Filmi

Yeni Baştan

Oyuncular: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier

Konu: Altmışlı yaşlarında olan Victor, hayal kırıklığına uğramış bir adamdır. Onun hayatı, Antoine adında bir girişimci ile tanıştıktan sonra bambaşka bir hal alır.

Akıllı Balık (Animasyon)

Konu: İki genç balığın en çok sevdiği şey her gün balık okuluna gidip gelmektir. Balıklar, sevgili öğretmenlerinden her gün yeni bir şeyler öğrenmekten fazlasıyla mutlu olur. Balık okulu sadece onlar için değil her yaştan çocuk için eğlenceli ve eğitici bir deneyimdir.

  • Yazıyı Beğendin mi?  2

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*