Burcu Cavrar kimdir – Ömer dizisi Vicdan Kimdir?

17.09.2023
Burcu Cavrar kimdir – Ömer dizisi Vicdan Kimdir?

Burcu Cavrar kimdir, hayatı, kariyeri, biyografisi, instagram hesabı, twittter hesabı, Ömer dizisi Vicdan Kimdir, evli mi gibi aramalarınıza sitemizde yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu Burcu Cavrar, 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olarak tamamladı.

Kariyeri

Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu Cavrar, 1989, İstanbul doğumlu. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. Son yıllarda Aşkın Bedeli, Gönül İşleri, Poyraz Karayel ve Siyah Beyaz Aşk gibi dizilerde yer alma başarısını gösterdi. Siyah Beyaz Aşk dizisinde hayat verdiği Hülya karakteri ile sevilmiş ve tanınmıştır. Burcu Cavrar, 2019 yılında Ramo dizisinde Cavidan, 2021’de rol aldığı Mahkum dizisinde Ceyda karakterini canlandırdı. Tiyatro çalışmaları yanı sıra yeni dizi projelerinde yer almayı sürdürmektedir.

Ömer dizisi Vicdan karakteri

Şarkıcı Vicdan, mahalleye geri döner ve Tahir’in gençlik aşkıdır. Vicdan, kızı Nilüfer’le gençlik yıllarının geçtiği mahalleye geri dönerek hikayeye dahil oldu.

Oynadığı dizi ve filmler

Aşkın Bedeli –
Gönül İşleri –
Poyraz Karayel –
Siyah Beyaz Aşk –
Ramo – Cavidan
Mahkum – Ceyda
Ömer – Vicdan

Burcu Cavrar’ın Yaşı

34 yaşında

Boyu

Kilosu

Nereli

İstanbul

Instagram hesabı

@cavrarburcu

Twitter hesabı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle