Büyük Macera Hazine Peşinde Film (2023) Konusu | Vizyondakiler

28.04.2023
Büyük Macera Hazine Peşinde Film (2023) Konusu | Vizyondakiler

Büyük Macera: Hazine Peşinde filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

No23 Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği 2023 yapımı sinema filmidir. Yönetmen koltuğunda Ahmet Toklu’nun oturduğu filmin senaryosu Deniz Tuncay tarafından kaleme alındı. Çocukların eşsiz dünyasında birlik ve beraberliği anlatan filmin başrolünde Emir Ali Doğrul, Muharrem Türkseven ve Güzin Usta gibi isimler yer alıyor. Aile temalı film toplam 1 saat 20 dakikadan oluşuyor.

Çocuk gelişim uzmanları ve psikologların katkılarıyla hazırlanan film 28 Nisan 2023’de vizyondaki yerini alacak.

Büyük Macera: Hazine Peşinde Filmi Konusu

Aynı mahallede oturan Demir “Gömü” Kaya, Eylül “Maviş” Birgül, Can “Cancan” Kantar, Ali “Muhtar” Kaygısız, mahalledeki tek oyun parkı için Osman “Junior” Akbaba ve yancısı Ali “Ünsüz” Bakan ile mücadele eder. Bu sırada mahallenin zenginlerinden olan kayınpederinin vasiyetini eline geçiren Bekir Akbaba, haksız bir şekilde mahallede yer alan birçok dükkanı ele geçirir. Bekir son olarak gözünü babaannesi ile birlikte yaşayan Demir’in evlerine diker ve onlardan kısa süre içinde evlerinden çıkmalarını ister. Tam da bu olaylar yaşanırken eski bir hazine bulan Demir, Maviş, Cancan ve Muhtar ile birlikte bulduğu hazinenin de yardımıyla babaannesiyle oturduğu evi kurtarmaya çalışır.

Büyük Macera: Hazine Peşinde Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Ömer” ve “ABursa Bülbülü” adlı yapımlarda rol alan Muharrem Türkseven yer alıyor. Ayrıca “Kağıttan Hayatlar” filminde rol alan Emir Ali Doğrul’un yanı sıra Kayra Orta, Güzin Usta, Eymen Mesut Kılıç, Ebru Sarıtaş, Yiğit Toprak Ateş, Said Ege Yıldırım ve Asaf Baydar gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Muharrem Türkseven – Bekir
Emir Ali Doğrul – Demir “Gömü” Kaya

Kayra Orta – Eylül “Maviş” Birgül
Güzin Usta – Nazmiye
Eymen Mesut Kılıç – Can “Cancan” Kantar
Yigit Toprak Ateş – Osman “Junior” Akbaba
Said Ege Yıldırım – Ali “Muhtar” Kaygısız
Asaf Baydar – Ali “Ünsüz” Bakan
Ebru Sarıtaş
Orçun Kaplan
Damla Cercisoğlu

Film Fragmanı

Büyük Macera: Hazine Peşinde Film Yorumları

Çok güzel bir çocuk filmi,dostluk ne olduğunu anlatıyor.emeginize saglik..

filmco

Vizyondaki filmleri bizimle taakip edin:

Karanlık Gece Film Konusu | Oyuncuları

YORUMLAR

canlı tv izle