Çağla Atlı Kimdir? TV 100 Haber Spikeri - Yorum Güncel

Çağla Atlı Kimdir? TV 100 Haber Spikeri

Çağla Atlı kimdir, hayatı, kariyeri, kaç yaşında, evli mi, tv100 Spikeri, instagram hesabı, yaşı, boyu, kilosu, hangi kanalda, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

25.03.2021
Çağla Atlı Kimdir? TV 100 Haber Spikeri

Çağla Atlı kimdir, hayatı, kariyeri, kaç yaşında, evli mi, tv100 Spikeri, instagram hesabı, yaşı, boyu, kilosu, hangi kanalda, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Doğum tarihine ve nerede doğduğuna dair kesin bir bilgiye ulaşamadığımız Atlı, ilkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından Giresun Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü okudu. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. 11 Ağustos 2018 yılında Tahsin Güner ile evlendi.

Kariyeri

Sunuculuk ve spikerlik kariyerine Kanal A televizyonu ile adımını attı. Kanal A’da İşte Haber isimli programı ve Ana Haber bültenini sundu. Daha sonra Kanal 24 Tv’ye geçiş yaptı. Kanal 24’te ilk olarak muhabirlik yaparak göreve başladı. Ardından Uyandırma Servisi programı ile gündemi aktarıp ve Kulis programı ile de çeşitli konuklar ağırlayıp röportajlar gerçekleştirdi. 2019 yılında Kanal 24’ten ayrılıp TV 100 kanalına transfer oldu. Burada her Çarşamba saat 21.30’da başlayan Şimdi Konuşalım isimli tartışma programının sunumunu üstlendi. Daha sonra hafta sonu Ana Haber Bülteni ile ekranlardaki yerini aldı. Atlı, günümüzde TV 100 kanalındaki görevine devam etmekte olup hafta sonu saat 19.00’da başlayan ana haber bülteninin sunumunu yapmaya devam etmektedir.

Çağla Atlı ekşi sözlük yorumları

-Kendisi ilkokul arkadaşımdır, haberci olduğunu geçenlerde tesadüfen öğrendim. İlginç olan şu ki küçücük çocukken de ben büyüyünce haber spikeri olacağım derdi, sınıfta kendince haber sunar gibi konuşmalar falan yapardı. başarılar diliyorum.

daha önce 24 tv isimli televizyon kanalında çalışırken, mayıs 2019’dan itibaren tv100 isimli televizyon kanalında çalışmaya başlayan spiker.hafta sonları ana haber bültenini sunuyor. her çarşamba gecesi sunduğu “şimdi konuşalım” isimli haber programında, konuklarını sorularıyla yönlendirememesi, güzel görünmek için yaptığı her şeyin önüne geçiyor maalesef ki.

Çağla Atlı Yaşı

Nereli

Boyu

Kilosu

Çağla Atlı Burcu

Çağla Atlı Instagram hesabı

@cagla_atlli

Çağla Atlı Evli mi?

Tahsin Güner ile evlidir.

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 1]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.