Cennete Yakın Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

28.07.2023
Cennete Yakın Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Cennete Yakın filmi (Paradise) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Netflix, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

27 Temmuz 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal filmidir. Toplam 1 saat 57 dakikalık süreden oluşan film, aksiyon, gerilim ve bilim kurgu türünde yer alıyor.

Boris Kunz’un yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Simon Amberger, Peter Kocyla ve Boris Kunz kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Kostja Ullmann, Corinna Kirchhoff, Marlene Tanczik, Iris Berben, Lisa-Marie Koroll, Lorna Ishema, Numan Acar ve Alina Levshin gibi isimler yer alıyor.

Film bine yakın IMDb’de oy aldı ve 6,2’lik puana sahip oldu.

Fillmin orijinal adı: Paradise

Cennete Yakın filmi konusu

Filmin konusu, Bir adam ezici bir borç karşılığında eşinin ömründen 40 yıl vermeye zorlanınca, çalışanı olduğu ve zamanın akışıyla oynayan biyoteknoloji şirketinin karanlık yüzünü görür.

AEON şirketinin milyarlarca dolarlık büyük bir ilaç şirketi haline geldiği çok da uzak olmayan bir gelecekte geçiyor. Start-up bunu, yaşam süresini bir kişiden diğerine aktarmayı mümkün kılan devrim niteliğinde bir teknolojiyle yönetti. Bunun toplumun bazı kesimleri için ciddi sonuçları vardır. Elena, kendisinin ve kocası Max’in ödeyemeyeceği sigorta iddialarıyla karşı karşıya kalır. Bu yüzden hayatının 40 yılını AEON’a satmak zorunda hissediyor. Max, kendisi de şirket için çalışır ve bundan sonra karısının kayıp yıllarını geri kazanmak için her şeyi dener. AEON CEO’sunun Elena’nın hayatını hedef aldığını öğrenir. Bu yüzden onu kaçırmak için bir plan yapar. Max ve Elena için, onları yalnızca ulusal sınırların ötesine değil, aynı zamanda kendi ahlaki kavramlarının sınırına da götüren bir av başlar.

Cennete Yakın filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Kostja Ullmann, Corinna Kirchhoff, Marlene Tanczik, Iris Berben, Lisa-Marie Koroll, Lorna Ishema, Numan Acar ve Alina Levshin gibi isimler yer alıyor.

Lisa-Marie Koroll – Marie Theissen
Numan Acar – Viktor
Aleyna Cara – Pamina Yildrim
Diana Krueger – Policewoman
Egle Lekstutyte – Mrs. Steiner
Gülderen Saglam – Mrs. Bondar
Hanh Mai Thi Tran – Charlotte Nguyen

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

Fragmanı

Film Yorumları

YORUMLAR

canlı tv izle