Charmed (2018) Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon - Yorum Güncel

Charmed (2018) Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Charmed (2018) Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 3.sezon ne zaman, The CW dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

17.02.2021
Charmed (2018) Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Charmed (2018) Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 3.sezon ne zaman, The CW dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Ekim 2018‘de The CW kanalında yayınlanmaya başlayan dram ve fantastik türünde yer alan dizidir. 1998- 2006 yılları arasında yayınlanan dizinin yeniden uyarlaması olan dizinin 1.sezonu 22, 2.sezonu 19 bölümden oluşuyor. Dizinin 3.sezonu ise 2021 yılının başında yayınlanmaya başladı. Constance M. Burge‘ın aynı adlı eserinden uyarlanan dizi, Jennie Snyder Urman, Jessica O’Toole ve Amy Rardin tarafından yaratıldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Melonie Diaz, Madeleine Mantock, Sarah Jeffery, Rupert Evans ve Nick Hargrove gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 13 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 4,6‘lık puana sahip oldu.

Charmed (2018) Dizi konusu

Dizinin konusu, 1998- 2006 yılları arasında yayınlanan dizinin yeniden uyarlaması olan yapımda insanları kötü güçlerden korumaya çalışan cadıların maceraları anlatılıyor. Cadı olduklarını öğrenen üç kız kardeş, başlarına gelen bir çok sorunla mücadele ederken bir yandan da aile bağlarını korumaya çalışacak. Dizi de Halliwel kardeşlerin aslında birbirinden farklı güçlere sahip birer cadı olduklarını öğrenmeleri ile birlikte başlarına gelen olaylar anlatılıyor. Atalarından kalan, gölgeler kitabından yardım alarak kötü güçleri yok ediyorlar.

Charmed (2018) Dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Melonie Diaz, Madeleine Mantock, Sarah Jeffery, Rupert Evans ve Nick Hargrove gibi isimler yer alıyor.

Melonie Diaz – Mel Vera
Madeleine Mantock – Macy Vaughn
Sarah Jeffery – Maggie Vera
Rupert Evans – Harry Greenwood
Nick Hargrove – Parker Wagner-Caine
Jordan Donica – Jordan Chase
Ser’Darius Blain – Galvin Burdette
Poppy Drayton – Abigael Jameson-Caine
Ellen Tamaki – Niko Hamada
Natalie Hall – Lucy
Craig Parker – Alastair Caine
Christin Park – Swan
Aleyse Shannon – Jada Shields

Dizi yorumları

2018 versiyonu, eski versiyonuna göre çok daha gerçekçi olan dizi. yeni versiyonu izledikten sonra eski versiyondan bir bölüm izlemeyi denediğiniz aradaki farkı çok net görüyorsunuz. gerek efektler, gerek kurgu, gerek oyunculuklar olsun, yeni versiyon olağanüstü bir fark yaratmıştır. aksiyon ve gizem düzeylerini tam ayarında kullanarak kendini izleten bir dizi.

  • confuchused / Ekşi Sözlük

yeni versiyonu digitürk sci-fi kanalında yayınlanıyor. günde üç tekrarı falan olduğundan bir bölümüne mutlak rastlıyorum. diziyi sevimli buluyorum, özellikle başrol için seçtikleri kızlar klasik güzel sınıfına girmedikleri için ayrı sevimli.

  • corpus dei / Ekşi Sözlük

1.sezonu bu hafta bitmiş olan enfes cadı dizisi. yeni sezon için yıl sonu gibi bir tarih verilmiş.

  • confuchused / Ekşi Sözlük

Charmed 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.sezonu 24 Ocak 2021 itibari ile yayınlanmaya başladı.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.