Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri -

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Chilling Adventures of Sabrina Dizi 5.sezon yorum, Sabrina ekşi, 4.sezon, 5.sezon imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dubkaj, dizi yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Chilling Adventures of Sabrina 4.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Chilling Adventures of Sabrina 4.sezon yorum, Sabrina ekşi, 5.sezon imdb, yorum, yorumlar, oyuncu, cast, izle, türkçe dublaj, dizi yorum, inceleme, kaç bölüm, ne demek, netflix gibi aramalarınız için yorumguncelcom’u takip edebilirsiniz.

Chilling Adventures of Sabrina

Netflix’in en ok izlenen dizilerinden biri olan Sabrina’nın 4.sezonu sonunda yayınlandı. Hayranlarının bir çırpıda sezonunu izleyip bitirdiği dizinin 5.sezonu nerde? sorusu da en çok merak edilenlerden biri oldu. Merak edenler için şuraya bırakalım..

Chilling Adventures of Sabrina 5.sezon olacak mı?

Bir yanda ne yaptınız senaristler diyenler, diğer yanda hüngür hüngür ağlayanlar.. Sabrina’nın 4.sezonu izleyenleri neler düşünüyor? Yeni sezonu nasıl buldular? O zaman hızlıca bu sorularımıza yanıt bulmak için Chilling Adventures of Sabrina yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım. Başlıyoruz!

Dikkat! Henüz diziyi hiç izlemeyen ve son sezonu izlemeyenler için yorumlar spoiler içerebilir.

Chilling Adventures of Sabrina Konusu

Dizinin konusu, Sabrina the Teenage Witch’in karanlık anlatımı olan dizide Sabrina kendi ikili benliği ile bağdaşmaya çalışır. Yarı cadı yarı ölümlü bir hayat süren Sabrina, kendisini tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşırken bir yandan da ailesi ile uğraşmak zorunda kalır. Yarı insan yarı cadı Sabrina, aile mirası Gecenin Kilisesi ile ölümlü gençlerin dünyası arasında kendine yer bulmaya çalışırken sihir ve haylazlık bir araya geliyor. Greendale, Cadılar Bayramı’ndaki ay tutulmasına hazırlanır. Sabrina önemli bir karar vermelidir. Harvey beklenmedik bir açıklamada bulunur. Efsanevi bir konuk, Spellman Cenaze Evi’ni ziyaret eder. Ambrose korkunç bir durumu araştırır. Sabrina, şoke edici bir duyuruyla Cadı Meclisi’ni şaşırtır. Sabrina bir dizi aile sırrıyla yüzleşir. Harvey evde bir kargaşayla karşı karşıyadır ve bir sırrını paylaşır.

Chilling Adventures of Sabrina 4.sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Chilling Adventures of Sabrina 4.sezon Yorum Ekşi Sözlük

“3 sezon zaman zaman tökezlese de gerçekten iyi ve tatlıydı. “sjw” saçmalığını kusup durmasına rağmen izlemekten geri kalmayan ciddi bir kitlesi de vardı bu dizinin olduğu gibi sevenler dışında. 4. sezon yani final büyük kalp kırıklığı oldu benim için. hayal falan değil ya kırılan yerim, bildiğin kalp. tatlı tatlı izlerken hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım, bir bölüm daha mutlaka vardır diye aradım hatta o olmayan bölümü” Time traveler bird

“bizim eski tontik, tatlış halalarımız da konuk oldu. e güzeldi çok, komik ve nüktedan da buldum ben. bu dizinin evreninin halaları kaplan gibi yeğenlerini korumaya hazırken, bizim eski halaların halalığı biraz yavan kaldı. güzeldi yani.” time traveler bird

“4.sezon final sezonuymuş. şok oldum şu an.” 7 milyar dolar

“5. sezon için hafif aralık kapılar bıraksa da boktan bir 4. sezon ile final yapmış dizi. ilk sezondaki yamyamliklar, karakterlerin çizdiği güçlü imaj 2. sezonda da devam etmiş sabrına nin misyoner melekleri tarumar etmesi ve god mode açması ile zirve yaptı. 3. sezonda güç kayıpları cehennem mücadelesi caliban filan derken düşüş olsa da yine bı denge vardı. paganlarin özellikle sürgün cadılarin güçleri ile alt edilmesi hekate ye tapmaya başlamaları filan derken kötü giden sezon yine fena değil seviyesinde bitti. ama bu sezon…”

“final sezonu o kadar kötüydü ki dört sezonu boşa izlemişim gibi hissettim. nerde ilk iki sezondaki dizi, nerde bu final? gerçekten böyle bitirmiş olamazlar diye izledim ama adamlar böyle bitirmiş. inanamıyorum hala. eleştirilecek o kadar çok şey var ki, hangisinden başlanır, bilmiyorum fakat bu inceleme videosu iyi özetlemiş. sadece şunu net bir şekilde söyleyebilirim, dördüncü sezonda bitirmek zorunda kalmasaydılar, böyle olmayacaktı.” billush

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.