Chloe Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime Video

23.06.2022
Chloe Dizi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime Video

Chloe dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

24 Haziran 2022’de Amazon Prime Video tarafından yayınlanan Amazon Prime Video ve BBC orijinal dizisidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi drama ve gizem türünde yer alıyor.

Dizi ilk olarak BBC tarafından 6 Şubat 2022’de yayınlanmıştı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Erin Doherty, Billy Howle, Pippa Bennett-Warner, Jack Farthing, Poppy Gilbert, Akshay Khanna ve Brandon Micheal Hall gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Amanda Boyle ve Alice Seabright üstlenirken, senaryosunu Alice Seabright, Poppy Cogan, Kayleigh Llewellyn, Bolu Babalola ve Sam Baron kaleme aldı.

Yapım IMDb‘de 2 bine yakın oy aldı ve 6,5‘lik puana sahip oldu.

Dizinin bölümleri 58 dakikadan oluşuyor.

Chloe konusu

Dizinin konusu, Demans hastası annesiyle yaşayan ve geçici bir işte çalışan Becky, çocukluk arkadaşı Chloe’yi sosyal medyadan takıntılı şekilde takip etmektedir. Becky’nin intiharıyla kendisine sahte bir kimlik yaratarak onun çevresine sızar. Becky artık Sasha’dır ve hiç olmadığı biri gibi davrandığı bu hayatı çok sever. Elbette bu süreçte Chloe’nin hayatının Instagram’da görüldüğü kadar mükemmel olmadığını da kavrayacaktır.

Hâlâ annesiyle birlikte yaşayan ve geçici olarak çalışan Becky, kendini Instagram’daki mükemmel hayatlarla karşılaştırır ve ister istemez bir hesaba döner: Chloe’nin. Becky, görünüşte kusursuz olan hayatını sosyal medya aracılığıyla saplantılı bir şekilde izliyor. Ancak Chloe aniden öldüğünde, Becky’nin yeni bir kimliğe bürünmesine ve Chloe’nin en iyi arkadaşı Livia ile bir “şans” buluşması tasarlamasına ve Chloe’nin sıkı sıkıya bağlı arkadaş grubuna sızmasına nasıl ve neden yol açtığını bulma ihtiyacı. Becky, ikinci kişiliği Sasha aracılığıyla güçlü, sınırları aşan bir kadın kahraman olur; Becky gibi “hiç kimse”den çok daha heyecan verici ve bağımlılık yapan bir hayatı ve aşkları olan popüler, iyi bağlantıları olan bir “birisi”. Ancak, bahane kısa sürede gerçeği gizler ve birleştirir ve Becky oynadığı oyunda kendini tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır.

Chloe oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Erin Doherty, Billy Howle, Pippa Bennett-Warner, Jack Farthing, Poppy Gilbert, Akshay Khanna ve Brandon Micheal Hall gibi isimler yer alıyor.

Erin Doherty – Becky Green
Billy Howle – Elliot Fairbourne
Pippa Bennett-Warner – Livia Fulton
Jack Farthing – Richard Greenbank
Poppy Gilbert – Chloe Fairbourne
Akshay Khanna – Anish
Brandon Micheal Hall – Josh Stanfield
Lisa Palfrey – Pam
Scott Rose-Marsh – Jerome
Alexander Eliot

Fragmanı

YORUMLAR