Chosen Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Chosen Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

26.01.2022
Chosen Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Chosen dizi, 2022, konusu, oyuncuları, karakterleri, Ekşi, incelemesi, 2. sezon ne zaman, IMDb puanı, Netflix Danimarka dizileri, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

27 Ocak 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Danimarka orijinal içeriğidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi dram, bilim-kurgu ve gizem türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Malaika Berenth Mosendane, Andrea Heick Gadeberg, Andreas Dittmer, Mohamed Djeziri, Anders Heinrichsen ve Magnus Juhl Andersen gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Kaspar Munk üstlenirken, senaryosunu Jannik Tai Mosholt, Kaspar Munk ve Christian Potalivo gibi isimler tarafından kaleme alındı.

Danimarka’da çekilen dizi “The Rain“in yaratıcıları Jannik Tai Mosholt ve Christian Potalivo tarafından yaratıldı.

Chosen dizi konusu

Dizinin konusu, 17 yaşındaki bir kızın hayatı, yaşadığı sakin Danimarka kasabasında gizlenen rahatsız edici gerçeği arkadaşlarıyla birlikte keşfetmesinin ardından altüst olur.

17 yaşındaki Emma, ​​büyüdüğü kasabada kendini hep bir yabancı gibi hissetmiştir. Middelbo 17 yıl önce bir meteorun çarptığı ve sadece bir zamanlar bir kayanın çarpması ile ünlenen kasabadır. Middelbo sakinlerini gururlandıran da budur. Ama bu gerçek Emma için bir şey ifade etmez. Ve meteorla ilgili hikayenin sahte olabileceğini öğrendiğinde, tüm yalanları ortaya çıkarmayı kendine amaç edinir. Emma, ​​her şeyin kendini daha ilginç hale getirmeye çalışan küçük, önemsiz bir taşra kasabasıyla ilgili olduğuna inanır, ancak gerçek çok daha karmaşık görünmektedir.

Chosen dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Malaika Berenth Mosendane, Andrea Heick Gadeberg, Andreas Dittmer, Mohamed Djeziri, Anders Heinrichsen ve Magnus Juhl Andersen gibi isimler yer alıyor.

Malaika Mosendane – Emma
Andrea Heick Gadeberg – Marie

Andreas Dittmer – Frederik
Albert Rudbeck Lindhardt – Mads
Mohamed Djeziri – Elvis
Anders Heinrichsen – Lukas
Magnus Juhl Andersen – Jonas
Line Kruse – Lykke
Marie Louise Wille – Susan
Rikke Eberhardt Isen – Leyla

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.