Çiğdem Ceylan Kimdir? A spor Spikeri

Çiğdem Ceylan kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, kaç yaşında, instagram hesabı, yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, hangi takımı tutuyor, hangi takım, eşi, ekşi, twitter, A Spor spikeri gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

22.02.2021
Çiğdem Ceylan Kimdir? A spor Spikeri

Çiğdem Ceylan kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, kaç yaşında, instagram hesabı, yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, hangi takımı tutuyor, hangi takım, eşi, ekşi, twitter, A Spor spikeri gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Çiğdem Ceylan Kimdir?

Çiğdem Ceylan 29 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Baba tarafı asıl olarak Karadeniz’li anne tarafı ise Bulgaristan’lıdır. İlkokul ve ortaokulun ardından Ümraniye Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi bölümünde tamamladı. Çalışma hayatına ilk olarak Finans sektöründe başlayarak bir süre Uluslararası Sermaye Piyasaları, Kurumsal ve Ticari Bankacılık, Finansal Kurumlar alanlarında görev yaptı. Başkent İletişim Akademisi’nde spikerlik, sunuculuk ve diksiyon üzerine eğitim aldı. Bunun yanında diyafram ve şan eğitimi de gördü.   

Kariyeri

Çiğdem Ceylan televizyon ekranlarında ilk olarak ekonomi programlarında yer aldı. Sunuculuk kariyerine Dünya Gazetesi bünyesindeki Dünya Ekonomi Tv kanalında çalışmaya başlayarak adımını attı. Burada Ekometre ve Çalışma Hayatı isimli programların sunuculuğunu üstlendi. Bir süre ekonomi programlarında yer aldıktan sonra spor spikerliğine yöneldi. Ardından gelen teklif üzerine Turkuvaz Medya Grubunun sahibi olduğu A Spor ve A Haber kanallarında çalışmaya başladı. A Spor ekranlarında Sabah Sporu, Son Sayfa ve Akşam Sporu isimli programların sunuculuğunu üstlendi. A Haber’de ise spor bültenlerini sundu. Ceylan, hala A Spor ve A Haber kanallarındaki spikerlik kariyerine devam ederek Sabah Sporu ve Spor Ajansı programlarını sunmaya devam etmektedir. Ayrıca kendi adındaki youtube ve tiktok hesaplarında eğlenceli içerikler paylaşmaktadır.

Çiğdem Ceylan Ekşi sözlük yorumları

-saat 7’de gülücüklerle spor bültenini sunan a spor spikeri.

-instagram hesabından keşfedilebileceği üzere spor spikerliğinin yanında ruhum yollarda adlı bir blog açmış ve seyahat deneyimlerini burada paylaşmaya başlamış sunucu. Futbolla ilgili olduğundan seyahatleri de genellikle futbol kültürlerinden ve gittiği ülkelerin jenerik stadlarından başlıyor.

-diksiyonu düzgün a spor sunucusu, sesi konuşması çok güzel. Heyecanlı değil ne yaptığını biliyor güleryüzlü ve soğukkanlı.

Çiğdem Ceylan Yaşı | Kaç Yaşında?

33

Boyu

1.68

Kilosu

55

Burcu

Aslan

Nereli?

İstanbul

Çiğdem Ceylan Instagram hesabı

@ceylancigdem

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.