Çıtır Çıtır Kızartmalar Belgesel Dizi | Konusu | Netflix - Yorum Güncel

Çıtır Çıtır Kızartmalar Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Çıtır Çıtır Kızartmalar belgesel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, ekşi yorumları, Netflix belgeselleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Çıtır Çıtır Kızartmalar Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Çıtır Çıtır Kızartmalar belgesel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, ekşi yorumları, Netflix belgeselleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Çıtır Çıtır Kızartmalar belgeseli hakkında

9 Haziran 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal belgeselidir. Toplam 8 bölümden oluşan belgesel dizide YouTube‘da fast-food eleştirileri yaparak ünlenen Daym Drops, ABD’de keşfettiği kızartmaları izleyicilerle paylaşıyor. Bölümleri 25 ila 27 dakika arasında değişen belgesel ABD yapımı. Programın orjinal adı ise Fresh, Fried and Crispy. IMDb‘de belgesel 7,1‘lik puana sahip oldu.

Daym Drops kimdir?

Daymon Scott “Daym” Patterson, daha iyi Daym Drops olarak bilinir, Amerikalı bir gıda eleştirmeni, YouTube ünlüsü ve televizyon sunucusu

Çıtır Çıtır Kızartmalar konusu

Yemek tutkusu ve eğlenceli karakteri ile tanınan eleştirmen Daym Drops, en iyi ve en yeni kızartmaları bulmak için Amerika’nın en popüler noktalarını geziyor.

St. Louis

St. Louis’in enfes tatları arasında klasik kızarmış ravioli, gerçeğini aratmayan vegan bir tavuklu sandviç ve ünlü bir şefin eşsiz kızarmış bolognası yer alıyor.

Savannah

Low Country mutfağının peşine düşen Daym derin yağda kızartılmış tavuklu kişi, kızarmış kedi balığı ile lahana tacosunu ve ünlü bir balık sandviçini tadıyor.

Las Vegas

Jackpot! Vegas’taki mekânlar kumarbazlara somon derili taco, sokak noodle’ı veya altın tozlu burger gibi en yeni kızarmış lezzetleri sunuyor.

Baltimore

Baltimore’a giden Daym hem çıtır ıstakoz parmağı ve devasa yengeç sandviçini hem de bir deniz mahsulleri kraliçesinin ödüllü yengeç kekleri ile kaya balığını tadıyor.

San Diego

Güneşli şehirde mükemmel yiyecek arayışı sulu kaburga etiyle başlıyor. Daym kızartılmış salt water taffy’nin yanı sıra enfes tavuk ve waffle ikilisiyle kendinden geçiyor.

Denver

Eğlenceli kızartmalar gelmeye devam ediyor. Daym bu kez Rocky Mountain istiridyelerini, hinörtav sosisli Monte Cristo sandviçini, müthiş hogfish’i ve lumpia’yı tadıyor.

Birmingham

En tatlı et için dağdaki bir golf kulübüne giden Daym, domuz şekerini tadıyor ve kızarmış domuz pirzolasını denemek için açık havada bir soul food yemeğine katılıyor.

Cleveland

Polish Boy, piruhi, kızarmış peynirli et ve üzeri tütsülenmiş etle süslü, peynirli makarnasıyla Clevaland, gerçek bir lezzet durağı. En iyi yemekler bizi bekliyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.