Cobra Kai Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman? - Yorum Güncel

Cobra Kai Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Cobra Kai Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, 3.sezon ne zaman, kaç bölüm, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

22.08.2020
Cobra Kai Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon ne zaman?

Cobra Kai Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, 3.sezon ne zaman, kaç bölüm, gibi aramalarınıza yorumgüncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 2 Mayıs 2018’de Youtube Premium dizisi olarak yayınlanmaya başladı. İlk 2 sezonu Youtube’da yayınlanmasından sonra dizi 3.sezonunda itibaren netflix tarafından yayınlanacağı açıklandı. Efsane Karate Kid filminin devamı niteliğinde çekilen dizi, akisyon, komedi ve drama türünde yer alıyor. Dizinin başrollerinde Ralph Macchio ve William Zabka yer alıyor ve bu iki oyuncu efsane filmin ardından bu dizide yeniden karşılaşıyor. Dizi Netflix’in satın almasının ardından 28 Ağustos’ta ilk 2 sezonu ile yayınlanacak. Dizinin 3.sezonunun ne zaman yayınlanacağı ise henüz belirsizliği koruyor. Ancak dizi 3.sezon onayını Netflix‘ten aldı. Yapım IMDb’de 41 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,8’lik puana sahip oldu. Youtube tarafından üretilen başarılı diziler arasında gösterilen yapım, Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg gibi isimler tarafından yaratıldı. Her sezonu 10 bölümden oluşan yapımın ş ana kadar yayınlanmış 20 bölümden oluşuyor.

Cobra Kai konusu

Dizinin konusu “Karate Kid” filmlerinin devamı niteliğindeki bu dizide, hayatlarını değiştiren turnuvadan onlarca yıl sonra Johnny ile Daniel arasındaki rekabet yeniden kızışıyor. 1984 yılında gerçekleşen All Valley Karate Turnuvası’nda yaşananların otuz yıl sonrası anlatılıyor. İki dövüşçü de yıllar içerisinde olgunlaşmış ve farklı hayatlar sürmüştür. Zor zamanlardan geçen Johnny Lawrence, geçmişteki günlerine geri dönebilmek için dövüş okulu Cobra Kai’yi yeniden açar ve yeni öğrencilerini eğitmeye başlar. Johnny Lawrence ve Daniel LaRusso arasındaki rekabet ise yeniden kızışacaktır.

Happy oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda Ralph Macchio ve William Zabka’nın yanı sıra Xolo Maridueña, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Mary Mouser, Nicole Brown ve Jacob Bertrand gibi isimler yer alıyor.

Ralph Macchio – Daniel LaRusso
William Zabka – Johnny Lawrence
Xolo Maridueña – Miguel Diaz
Courtney Henggeler – Amanda LaRusso
Tanner Buchanan – Robby Keene
Mary Mouser – Samantha LaRusso

Jacob Bertrand – Hawk
Nichole Brown – Aisha
Gianni Decenzo – Demetri
Owen Morgan – Bert
Hannah Kepple – Moon
Martin Kove – John Kreese
Cameron Markeles – Frank
Asher Sheets – Yeni Cobra Kai öğrencisi
Griffin Santopietro – Anthony
Aldan Karanovich – Cobra Kai öğrencisi
Vanessa Rubio – Carmen
Aedin Mincks – Mitch

Cobra Kai 3.sezon ne zaman çıkacak?

Dizi ilk sezonunun ardından Netflix’e satıldı. Dizinin 3.sezonu 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR