Çok Doğal Çok Tuhaf Dizi | Konusu | Netflix Dizileri - Yorum Güncel

Çok Doğal Çok Tuhaf Dizi | Konusu | Netflix Dizileri

Çok Doğal Çok Tuhaf Dizi | Konusu | Netflix Dizileri

Çok Doğal Çok Tuhaf dizi, konusu, oyuncuları, seslendirmenler, karakterleri, cast, Ekşi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

22 Ekim 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinal animasyon dizisidir. İlk sezonu toplam 12 bölümden oluşan yapım, Macera ve komedi türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Mark Gravas ve Zack Bornstein üstlenirken, senaryosunu Leah Beckmann, Jennifer Ann Burton gibi isimler kaleme aldı.

Dizinin seslendirme kadrosunda Josh Zuckerman, Danice Cabanela, Bradley Trevor Greive, Piotr Michael, Racher Butera ve Ngaire Dwan Fair gibi isimler yer alıyor.

Dizinin orijinal adı: Adventure Beast

Çok Doğal Çok Tuhaf konusu

Dizinin konusu, Yetişkinlere yönelik bu eğitici animasyon komedi dizisinde cesur bir zoolog, haylaz yeğeni ve telaşlı asistanı dünyayı keşfederken bir yandan vahşi hayvanları kurtarıyor. Etiyopya’da doğanın harikaları ve korkunç unsurları bir aradadır. Bradley’nin kolu dirseğine kadar işin içindeyken Dietrich, Bonnie ile maymunluk yapar. Avustralya’da yeni bir yaşam başlatmak acılı olabilir. BTG numbatları kovalar, kum köpek balıkları rahimde kardeşlerini yer, yeni doğan orkalar annelerini bir ay uyutmaz. Aşkta her şey mübahtır. Grup hâlinde çiftleşme ritüellerinde de öyle. Gösterişli flamingo, fulya balığı ve aşırı tuhaf bir saha asistanının ritüellerine tanık olun. Korku dostunuz olabilir. İnanmıyorsanız ürkek bir pangoline veya panik olmuş Dietrich’e sorun. BTG, en kötü babun kâbuslarının travmatik nedenini açıklar.

Çok Doğal Çok Tuhaf karakterleri ve seslendirenler

Animasyon dizide yer alan karakterler ve onları seslendiren isimler şu şekilde:

Josh Zuckerman – Dietrich
Danice Cabanela – Bonnie
Bradley Trevor Greive – BTG
Piotr Michael – Betrand
Rachel Butera – Babs
Ngaire Dawn Fair – Bunny

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.