Community Dizi | Konusu | Oyuncuları - Netflix Dizileri - Yorum Güncel

Community Dizi | Konusu | Oyuncuları – Netflix Dizileri

04.06.2020
Community Dizi | Konusu | Oyuncuları – Netflix Dizileri

Community dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon, kaç bölüm, İmdb puanı, Netflix’te var mı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Dizi Hakkında

Community dizisi, 2009-2015 yılları arasında NBC’de yayınlanan bir komedi dizisidir. Toplamda 6 sezondan oluşan dizi 2009 yılından yayınlanmaya başladı ve 2015 yılında son sezonu ile ekranlara veda etti. Dizi, Koronavirüs salgını sürecinde Netflix‘te yeniden yayınlanması ile popüler oldu. Toplamda 111 bölümden oluşan dizi, İMDb‘de 8,5 puana sahiptir. Dan Harmon tarafından oluşturulan dizinin başrollerinde Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Yvette Nicole Brown, Alison Brie, Donald Glover, Ken Jeong, Chevy Chase ve Jim Rash isimler rol almaktadır. Dizinin son sezonu Yahoo Screen adlı bir platformda yayınlanmıştır.

Community Konusu

Diplomasının sahte olduğu ortaya çıkan Jeff Winger üniversiteye geri gönderilir ve burada en az kendisininki kadar şüpheli geçmişe sahip öğrenci ve öğretmenlerle tanışır. Lisans diploması iptal edilen avukat Jeff Winger, üniversiteye geri döner ve burada birkaç tuhaf tiple bir çalışma grubu kurar. Greendale Devlet Koleji’nin uyumsuz öğrencileri, yıldız kadrolu bu sitcom’un ikinci sezonunda aşk, hayat ve arkadaşlık hakkında daha fazla tuhaf dersle karşımıza çıkar. Bu alaycı komedi dizisinde, meslekten ihraç edilen avukat Jeff Winger önderliğindeki tuhaf tiplerden oluşan uyumsuz ekip, yeni bir öğrenim sürecine girer ve ilginçlik kaçınılmaz olur.

Community oyuncuları ve karakterleri

Joel McHale – Jeff Winger
Gillian Jacobs – Danny Pudi-Abed Nadir
Alison Brie – Annie Edison
Ken Jeong – Ben Chang
Yvette Nicole Brown – Shirley Bennett /
Jim Rash-Dean Pelton /
Donald Glover – Troy Barnes
Chevy Chase – Pierce Hawthorne
Richard Erdman – Leonard

Dizi Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR