Court Lady Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Court Lady (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Çin Dizileri 2021, Chinese drama 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

21.04.2021
Court Lady Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Court Lady (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Çin Dizileri 2021, Chinese drama 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

15 Nisan 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı yeni Çin dizilerindendir. Toplam 55 bölümden oluşan dizinin yayın maratonu 23 Mayıs 2021’de tamamlanacak. Youku, Tencent Video ve iQiyi gibi platformlar tarafından yayınlanan dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşacak. Dizinin yönetmenliğini Bai Yun Mo ve Wang Xiao Ming üstlenirken senaryosunu Feng Nong kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Li Yi Tong, Xu Kai, Wu Jia Yi, Tan Jian Ci, Hong Yao ve Vincent He gibi isimler yer alıyor. Macera, tarihi ve romantik türünde yer alan dizi haftada 3 bölüm olarak yayınlanacak. Dizi Mydramalist‘te 8,3‘lik puana sahip oldu. Dizi ayrıca şu isimlerle biliniyor: A Promenade through the Tang Dynasty , Daughter’s Daughter of the Tang Dynasty

Court Lady konusu

Dizinin konusu, Tang İmparatorluğu’nun kurucu direklerinden birinin oğlu olarak ayrıcalıklı bir şekilde doğan Cheng Chu Mo, hayatının kolaylığından daha fazlasını yapmak için hiçbir zaman arzulamamıştır. Hiçbir özlemi, yönü ve hırsı olmadan, hayatı tembellik ve anlamsızlık içindeydi ama tüm bunlar Fu Rou’yu ilk gördüğünde değişti. Yerel bir tüccar olan Fu Rou’nun kızıHiç kimsede büyüklüğe ilham verecek biri olacağını hayal etmemişti, ama Cheng Chu Mo ile ilk kez karşılaştığında, tam olarak olan buydu. Çok daha üstün olan Fu Rou tarafından anında büyülenen Chu Mo, birdenbire kendi eksikliklerinin farkına varır ve kendisini Fu Rou’nun sevgisine layık kılmaya yemin eder. Kendini çalışmalarına adayan Chu Mo, bir gün evlenmek için Fu Ruo’nun elini isteyecek kadar değerli olacağını umarak bilgi ve olgunluk içinde büyür. Zaman geçtikçe kendini babasının izinden giderek, sahili yağmacı korsanlara karşı savunarak özverili bir şekilde ülkeye hizmet etmeye gönüllü olarak bulur. Chu Mo’nun büyüklüğe doğru yolculuğu onu bir yola saptırırken, Fu Rou başka bir yola koyulur. Ailesini kraliyet sarayında usta dokumacı olmaya terk ederek, çok geçmeden kendini sadece kendisini değil tüm ailesini tehlikeye atabilecek saray planlarının içinde bulur. Sık sık kesişmeyen yürüyüş yolları, Chu Mo ve Fu Rou, yollarına çıkan sürekli artan sayıdaki düşman ve engellerin üstesinden gelmek için yalnızca fikirlerine ve becerilerine güvenmek zorundadır. Önlerinde bu kadar çok muhalefet varken, bu iki kaderi ruh, ülkelerini ve aşklarını kurtarmak için gerekenlere sahip mi?

Court Lady oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Li Yi Tong, Xu Kai, Wu Jia Yi, Tan Jian Ci, Hong Yao ve Vincent He gibi isimler yer alıyor

Li Yi Tong – Fu Rou
Xu Kai – Sheng Chu Mu
Wu Jia Yi – Prenses Xin Nan
Tan Jian Ci – Prens Zhou
Hong Yao – Yan Zi Fang
Vincent He – Lu Qi
Li Ze Feng – Veliaht Prens
Wang Yi Zhe – Chen Ji / Fu Shui
Zhang Nan – Fu Yin
O Rui Xian – Lu Ying Ying
Ma Yue – İmparator

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.