Çukur dizisi konusu, oyuncuları, son bölüm fragmanı - Yorum Güncel

Çukur dizisi konusu, oyuncuları, son bölüm fragmanı

21.12.2019
Çukur dizisi konusu, oyuncuları, son bölüm fragmanı

Çukur dizisi hakkında, Çukur yeni bölüm ne zaman? Çukur son bölüm fragman, Çukur izle, Çukur Yeni bölüm, konusu, oyuncuları, karakterleri, haberleri, fragmanı, 3.sezon, işareti anlamı, hangi gün yayınlanıyor. Puhu tv izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Türk Televizyonlarının son dönemde en sadık seyircisine sahip dizisi Çukur, her bölümü heyecanla bekleniyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş gibi isimlerin bulunduğu dizinin yayınladığı günlerde reytinglerde de üst sıralarda yer alıyor. Bu yıl 3.sezonu ile ekranlara gelen dizinin fenomen olmasını sağlayan bir diğer özelliği ise kuşkusuz her bölümde gündeme dair verdiği mesajlar ve seçilen dizi müzikleri olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki dizide çalınması ile tanınan ve ünlü olan isimler de bulunuyor. Gazapizm, Melek Mosso, Adamlar bu açıdan önemli örnekler olarak dikkati çekiyor.

Çukur dizisi konusu

İstanbul’da işlenen suçlar ile adını duyuran Çukur Mahallesi’nin kontrolü Koçovalı ailesindedir. Suç konusunda sınır tanımayan ailenin kendi içerisinde kuralları ve sorun çözme yöntemleri vardır. Koçovalı ailesi Uyuşturucuya kesinlikle karşıdır. Yapılmasına, pazarlanmasına Çukur’da asla izin verilmemektedir. Hatta bu konuda savaş veren Koçovalı ailesi, bu tavrıyla nam salmıştır. Çukur Mahallesi’nde oyuna daha sonraları dahil olan bir grup ortaya çıkar. Bu grup ilk başta Koçovalılara biat etse de sonrasında savşamaya ve ailenin mahalledeki gücünü kırmaya karar verir. Mahallede yeni bir cephe açılmıştır. Yamaç Koçovalı genç yarın ile işi olmayan bir adamdır. Mahallede açılan bu yeni cephede onun yaptıkları olayların seyrini hiç olmadığı kadar değiştirecek ailesinin mahalledeki ağırlığına yeni bir boyut kazandıracaktır. Çukur dizisinin senaryosunun Kürt İdris adlı kabadayının yaşadığı gerçek olaylardan kurgulanarak yazıldığı bilinmektedir.

Çukur dizisi oyuncuları ve karakterleri

Yamaç: Aras Bulut İynemli

Sena: Dilan Çiçek Deniz

İdris: Ercan Kesal

 Sultan: Perihan Savaş

 Meliha: Şenay Gürler

Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil

Aliço: Rıza Kocaoğlu

Selim: Öner Erkan

Cumali: Necip Memili

Çeto: Erkan Avcı

Mahsun: Berkay Ateş

Celasun: Kubilay Aka

Emmi: Kadir Çermik

Ayşe: İrem Altuğ

Saadet: Boncuk Yılmaz

Medet: Mustafa Kırantepe

Ersoy: Mehmet Yılmaz

AkMetin: Cem UsluKemal

Deren: Beste KanarLal

Fındık: Ramin Nezir

Çukur dizisi işareti anlamı

Çukur dövmesinin anlamı

Çukur Dizisi hangi kanalda? ne zaman yayınlanıyor?

Dizi, 3.sezonu ile Pazartesi günleri saat 20.00’de Show TV’de yayınlanıyor.

Çukur dizisi son bölüm fragmanı

Saygı dizisi: Behzat Ç.’nin efsane karakteri Ercüment Çözer’i anlatacak!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.