Damla Doğan Tuncel kimdir? Halk TV Spikeri - Yorum Güncel

Damla Doğan Tuncel kimdir? Halk TV Spikeri

28.08.2022
Damla Doğan Tuncel kimdir? Halk TV Spikeri

Damla Doğan Tuncel kimdir, hayatı, kariyeri, ekşi, biyografisi, nereli, kaç yaşında, boy, kilo, yaş, Instagram ve Twitter hesabı, eşi, Halk TV Spikeri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

29 Ekim 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Robert Koleji’nde başlamıştır. Boğaziçi Üniversitesi Siyasi Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü başarı ile tamamlamıştır. Babası Hürriyet Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü Necdet Doğan’dır. Küçükken ailesinin mesleğine ilgi duyan Damla Doğan Tuncel, bu sektörde başarısını ortaya koymuştur. Annesi de babası gibi bir gazetecidir. Fakat annesi bir süre çalıştıktan sonra mesleğini bırakmıştır. Stajını Hürriyet’te yapmıştır. Editör olarak birkaç yerde çalışmıştır. CNN Türk kanalında sunucu ve editör olarak mesleğini devam ettirmiştir. 2021 yılının Kasım ayı itibari ile haber spikeri olarak Halk TV’de görev almaktadır. Damla Doğan Tuncel, Deniz Tuncel ile evlidir.

Kariyeri

Öğrencilik yıllarında stajını Hürriyet’te başarıyla tamamlamıştır. Hürriyet Daily News Gazetesi ile meslek hayatına atılmıştır. TRT Türk kanalında editörlük yapmıştır. 2014’te CNN Türk’te görev almaya başlamıştır. Muhabir olarak Dış Haberler Servisi’nde görev alıp daha sonra haber editörü olarak çalışmaya başlamıştır. 2012 yılından itibaren Vatan Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmaktadır. 8 yıldır CNN Türk’te editörlük yaptıktan sonra Halk TV’ye transfer olmuştur. Halk TV’de hafta sonu haberlerini sunmakta ve Ana Haber editörlüğü yapmaktadır.

Nereli

İstanbul

Kaç yaşında

34

Boyu

1.70

Kilosu

60

Evli mi?

Evet

Instagram hesabı

@damladogantuncel

Twitter hesabı

@dmladogan

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.