Danny Griffin Kimdir? Winx Efsanesi Kader Sky - Yorum Güncel

Danny Griffin Kimdir? Winx Efsanesi Kader Sky

Danny Griffin kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, age, dizileri, filmleri, real estate, movies, height, winx gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

27.01.2021
Danny Griffin Kimdir? Winx Efsanesi Kader Sky

Danny Griffin kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, instagram, gerçek adı, age, dizileri, filmleri, imdb, real estate, movies, height, winx gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Danny Griffin Kimdir?

Netflix dizisi olan Winx Efsanesi: Kader Sky rolü sayesinde hızlı bir şekilde tanınan genç oyuncu 2 Temmuz 1997’de Kensington ve Chelsea, Londra, İngiltere’de doğdu. Tam adı Daniel Patrick Griffin’dir. Çocukluk yılları Cornwall’da geçen Griffin, 17 yaşında oyunculuk eğitimi almak için Londra’ya geri döndü.

Kariyeri

17 yaşında oyunculuk eğitimi almaya başlayan Griffin, ilk defa 2015 yılında tiyatroda sahne almaya başladı. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Netflix dizisi olan Free Rein isimli dizideki Danny karakteri ile yaşadı. Burada konuk oyuncu olarak kadroya dahil oldu. Ardından 2018 yılında Surviving Christmas with the Relatives de Meciej karakteri ile rol aldı.

2019 yılının başlarında So Awkward dizisinde Avcı Phillips rolüne hayat veren oyuncu aynı yıl Guy Ritchie’nin yönettiği 2019 yapımı The Gentleman filminde Aslan’ı canlandırdı. Burada Matthew McConaughey ve Hugh Grant gibi isimlerle birlikte rol aldı.

2020 yılına geldiğinde Get Even isimli dizide Shane karakterine hayat verdi. Genç oyuncu şimdilerde Netflix yapımı Winx Efsanesi: Kader Sky karakterine hayat veriyor.

Danny Griffin Yaşı | Kaç Yaşında?

23

Boyu

1,85

Burcu

Yengeç

İnstagram Hesabı

@danny_griffin

Dizileri

2017 – Free Rein (Danny)
2019- So Awkward (Hunter Phillips)
2020 – Get Even (Shane)
2021 – Winx Efsanesi: Kader (Sky)

Filmleri

2018 – Surviving Christmas with the Relatives (Maciej)
2019 – The Gentlemen (Aslan)

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.