Dark 3.Sezon Oyuncuları : Helene Albers Kim? - Yorum Güncel

Dark 3.Sezon Oyuncuları : Helene Albers Kim?

01.07.2020
Dark 3.Sezon Oyuncuları : Helene Albers Kim?

Dark 3.sezon Dark Helene Albers kim? soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Dark 3.sezon 2. bölümdeki Helene kim? Dark oyuncuları, dark 3.sezon oyuncuları ve daha fazlası için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix Almanya yapımı dizi Dark 3. ve final sezonu ile 27 Haziran’da Türkiye ve dünyada aynı anda yayınlanmaya başladı. Yaratıcısının da Türk isim Baran bo Odar olması ile bilinen dizi tüm dünyada en çok izlenen Netflix yapımlarından biri oldu.

Dizinin 3. ve son sezonu olarak bilinen bu sezonunda izleyiciler ve karakterleri yerli yerine oturttu derken yeni sezon ile daha karmaşık bir hal aldı desek yalan olmaz. Ancak dizinin son sezonunda kafa karışıklığına neden olan sorulardan biri de Helene Albers kim? sorusu oldu. 3.sezonu 8 bölümden oluşan dizinin 2. bölümünde ortaya çıkan Helene Albers merak konusu oldu.

Dark Helene Albers Kim?

Toplamda 8 bölümden oluşan Dark dizisinin 2. bölümünde görünen

Helene Albers, 1953 yılında nükleer santral şantiyesinde iki çocuğun öldürülmesinden sorumlu tutulan Ulrich Nielsen’in, Helge Doppler’in kaçırılması ve saldırıları ile suçlandıktan sonra tutulduğu psikiyatri hastanesindeki bir hemşire.

Dark 3.sezon 2. bölümünde Katharina, psikiyatri koğuşunda Daan Lennard Liebrenz’ın hayat verdiği Mikkel Nielsen’i görür. Daha önce 2.sezonda da gelecekten geldiğini iddia eden Mikkel ile tanışması sırasında görmüştük.

Dizinin üçüncü sezonunda ayrıca Katharina’nın kızlık soyadının da tıpkı Helene gibi Albers olduğunu öğreniyoruz. Bu durumda 3.sezon 2.bölümde yeniden ortaya çıkan Helene dizide Jordis Triebel’in hayat verdiği Katherina Nielsen’in annesi. (Mikkel’in annesi)

3.Sezon 4.Bölüm Helene Albers

Ardından dizinin 4.bölümünde Maja Schöne’nin hayat verdiği Hannah Kahnwald’ın gençliğinde Helene ile tanışma sahnesinde görünüyor. (1954)

1954 yılında Winden’deki Bayan Fran Obendorf kürtaj kliniğinde Hannah Kahnwald (aka Katharina) ile tanışmıştı. Helene, Hannah tarafından takılan kolyedeki Aziz Christopher’ın çapraz kolyesinden bahsetmiş ve Helene ilk başta Obendorf ailesinin bir üyesi gibi görünmüştü. Ancak sonunda çok genç görünmesine rağmen kürtaj kliniğinde aslında bir hasta olduğu gösterildi. Kürtaj prosedüründen çekilmeden önce Hannah, kolyeyi Helene’ye bıraktı. Kolye ucu önceki bölümlerde de görünmüştü.

Dark 3.Sezon Oyuncuları

Jonas Kahnwald – Louis Hofmann
Charlotte Doppler – Karoline Eichhorn
Hannah Kahnwald – Maja Schöne
Peter Doppler – Stephan Kampwirth
Martha Nielsen – Lisa Vicari
Katharina Nielsen – Jördis Triebel
The Stranger-Andreas Pietschmann
Ulrich Nielsen – Oliver Masucci
Magnus Nielsen – Moritz Jahn
Bartosz Tiedemannb – Paul Lux
Helene Albers – Katharina Spiering

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR