Deadly Class Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Deadly Class Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

01.11.2020
Deadly Class Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Deadly Class Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb puanı, hangi ülke dizisi, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

16 Ocak 2019’da Amerikan televizyon kanalı SyFy tarafından yayınlanan dizidir. İlk sezonu toplam 10 bölümden oluşan dizi, 20 Mart 2019’da yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Rick Remender ve Wesley Craig’ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan dizi, Rick Remender ve Miles Orion Feldsott tarafından tasarlanarak televizyona uyarlandı. Bölüleri 42 ila 54 dakika arasında değişen yapım, Kanada’nın Vancouver kentinin British Columbia bölgesinde çekildi. Dizinin oyuncu kadrosunda Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor, María Gabriela de Farí ve Luke Tennie gibi isimler yer alıyor. Dizi, IMDb‘de 10 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,7‘lik puana sahip oldu. Dizi yayıncısı SyFy tarafından Haziran 2019’da iptal edildi. Ancak Netflix‘in arşive alması ile birlikte yeniden yayın hayatına dönebilir mi bekleyip göreceğiz.

Deadly Class Konusu

Dizinin konusu, 80’lerin sonunda geçen karanlık bir büyüme hikayesini ele alıyor. Hikaye evsiz bir gencin, dünyanın en mafyatik ailelerinin çocuklarını gönderdiği bir özel okula adım atmasıyla başlıyor. Genç adam ahlaki değerlerini korumaya çalışırken hayatta kalabilmek için çeşitli metodlar üretmek zorunda kalacaktır. 80’lerin sonundaki karşı kültürün arka planına karşı karanlık, çizgi roman dünyasında geçen Deadly Class, dünyanın en büyük suç ailelerinin gelecek nesillerini gönderdiği tarihi bir seçkin özel okula alınan evsiz bir genci takip ediyor. Acımasız bir müfredattan, kısır sosyal kliklerden ve ergenlik dönemindeki kendi belirsizliklerinden sağ çıkarken ahlaki kurallarını sürdürmek çok geçmeden hayati önem taşır.

Deadly Class Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Benedict Wong, Benjamin Wadsworth, Lana Condor, María Gabriela de Farí ve Luke Tennie gibi isimler yer alıyor.

Benedict Wong – Master Lin
Benjamin Wadsworth – Marcus Lopez
Lana Condor – Saya Kuroki
María Gabriela de Faría – Maria Salazar

Luke Tennie – Willie Lewis
Liam James – Billy
Taylor Hickson – Petra
Jack Gillett- Lex
Tom Stevens- Chester ‘Fuckface’ Wilson
Michel Duval – Chico
Sean Depner – Viktor
Olivia Cheng – Master Gao
Siobhan Williams – Brandy Lynn

Deadly Class 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi yayıncısı SyFy tarafından Haziran 2019’da iptal edildi. Ancak Netflix’in arşive alması ile birlikte yeniden yayın hayatına dönebilir mi bekleyip göreceğiz.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle