Demet Gedik Kimdir? A Spor Sabah Sporu spikeri

27.11.2023
Demet Gedik Kimdir? A Spor Sabah Sporu spikeri

Demet Gedik Kimdir, nereli, sabah sporu sunucusu, spikeri, yaşı, instagram hesabı, boyu, kilosu, eşi, hangi takımlı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Hakkında

A Spor’da yayınlanan Sabah Sporu programının sunucusu Demet Gedik, 22 Ekim 1994 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğdu.
Aslen ailesinin Erzincanlı olduğu bilinmektedir.

Eğitimi

Eğitim hayatına gelirsek, İlkokul ve ortaokul eğitimini Kadıköy’de tamamladı, ardından liseyi Kemal Atatürk Anadolu Lisesi’nde okudu. Lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı.

Kariyeri

Eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine başlaması ise şu şekilde oldu. spikerlik kariyeri için hazırlık yapmak amacıyla Dialog Anlatım ve İletişim Merkezi’nde diksiyon ve sunuculuk eğitimi aldı. Daha sonra ABD’de Kingsborough Community College’de İngilizce dil eğitimi aldı ve New York Üniversitesi’nde röportaj konusunda dersler aldı. Son olarak, Kadir Has Üniversitesi’nin Spor Çalışma Merkezi’nde Spor İletişimi eğitim programını tamamladı.

Kariyerine adım attığı yıllarda, 2016 yılında Turque Diplomatique dergisinde staj yaparak deneyim kazandı. 2021 yılı Aralık ayında A Spor’da çalışmaya başladı ve televizyon kariyerine adım attı.

A Spor’da bazen maç önü yayınlarında, bazen de muhabir olarak ekranlarda yer aldı. 2022 yılı Mayıs ayından itibaren ise gündüz kuşağında yayınlanan ‘Gün Ortası’ programında sunuculuk yapmaya başladı. Şu günlerde kendisini Sabah Sporu programını sunarken izlemekteyiz.

Demet Gedik Yaşı

29

Boyu

Kilosu

Demet Gedik Nereli?

İstanbul

instagram hesabı

@gedikdemett

Bu ve benzeri içerikler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edin 🙂

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle