Denemeye Değer Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Denemeye Değer Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Denemeye Değer (Long Shot) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, IMDb puanı, Netflix filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Denemeye Değer Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Denemeye Değer (Long Shot) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, IMDb puanı, Netflix filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

3 Mayıs 2019‘da ABD’de gösterime giren ABD yapımı romantik, komedi filmidir. 2 saat 5 dakikalık süreden oluşan film, Kanada’nın Montreal kendinde çekildi. Yönetmenliğini Jonathan Levine yaparken, senaryosunu Dan Sterling ve Liz Hannah gibi isimler kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Charlize Theron, Seth Rogen, Braxton Herda, Aviva Mongillo ve O’Shea Jackson Jr. gibi isimler yer alıyor. Orjinal adı Long Shot olan film 40 milyon dolar bütçe ile çekildi gişede 53.9 milyon dolar gelir elde etti. IMDb‘de 96 bin kişi tarafından oylanan film 6,8‘lik puana sahip oldu. Mart 2021 itibari ile Netflix Türkiye kütüphanesine eklendi.

Denemeye Değer konusu

Filmin konusu, işsiz bir gazeteci olan genç bir adamın, Amerika’nın Başkan koltuğuna oturmak için mücadele eden çocukluk aşkı ile yeniden karşılaşması sonrası yaşananları konu ediyor. Fred Flarsky, işsiz bir gazetecidir. Kötü talihini benimseyen Flarsky, yıllardır çocukluk aşkını düşünerek ona sadık bir şekilde yaşamını sürdürüyordur. Ama çocukluk aşkı Charlotte Field, gezegenin en güçlü kadınlarından biri konumundadır. Amerika Dışişleri Bakanı olan Charlotte, bunun üstüne bir de Amerika’nın Başkan koltuğuna oturmak için mücadele etmektedir.

Denemeye Değer oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Charlize Theron, Seth Rogen, Braxton Herda, Aviva Mongillo ve O’Shea Jackson Jr. gibi isimler yer alıyor.

Seth Rogen – Fred Flarsky,
Braxton Herda – Young Fred
Charlize Theron – Charlotte Field,
Aviva Mongillo – Young Charlotte
O’Shea Jackson Jr. – Lance,
Andy Serkis – Parker Wembley,
June Diane Raphael – Maggie Millikin,
Bob Odenkirk – President Chambers,
Alexander Skarsgård – James Steward,
Ravi Patel – Tom,
Randall Park – Flarsky’s boss
Tristan D. Lalla – Agent M,

Film yorumları

film olanı, klasik bir seth rogen filmi. bu adamı izleyip eğlenmeme şansınız yok zaten. charlize theron da çok güzel eşlik etmiş. zaman geçirmek için ideal.

  • lord of the mezuns / Ekşi Sözlük

bu filmi beğenmeyenin, beğendiği herhangi bir filmi beğeneceğimi düşünmüyorum.
2 saatte birçok duyguyu yaşadım. seth rogen bildiğimiz seth rogen ama charlize theron’la bir araya gelmeleri müthiş bir karma oluşturmuş. keşke dizi olsaydı da saatlerce izleseydim dedim. 8/10

  • bisikletli ayi / Ekşi Sözlük

charlize theron ve seth rogen’ın bir şekilde sevgili olduğu film…hani bu seninin en büyük bilim kurgu filmi end game’di.

  • jeradagaz / Ekşi Sözlük

film biraz da house of cards parodisi, orada da mrs. underwood metin yazarı gazetecisiyle aşk yaşar ve hikaye bayağı paralel gelişir. bu filmi ciddi ciddi yorumlamak biraz saçma, beklentiyi düşürürseniz klozette yaptığınızı bile sıkılmadan izleyebilirsiniz, beklentiyi ne kadar düşürdüğünüze bakar.

  • kozniku / Ekşi Sözlük

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.