Des Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Des Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

30.09.2020
Des Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Des Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Des Dizi hakkında

Dizi, 14 Eylül ile 16 Eylül arasından yayınlanan 3 bölümlük İngiliz mini dizisidir. İngiliz televiyon kanalı iTV tarafından yayınlanan yapım, Brian Masters’ın Killing for Company adlı kitabından uyarlandı. Dizinin ilk 2 bölümünü Luke Neal kaleme alırken 3. bölümünü Kelly Jones kaleme aldı. Dizinin yönetmenliğini ise Lewis Arnold üstleniyor. Dizinin kadrosunda, David Tennant, Daniel Mays, Jason Watkins, Ron Cook ve Barry Ward gibi isimler yer alıyor.

Des Konusu

Dizinin konusu, 1983’te İskoç seri katil Dennis Nilsen, Londra’daki evinin yakınında bir kanalizasyon kanalını tıkayan insan kalıntılarının bulunmasının ardından tutuklanmasına odaklanıyor. Des, evinin yakınında bir kanalizasyonun tıkanmasına neden olan insan kalıntılarının keşfedilmesinden sonra 1983’te İskoç seri katil Dennis Nilsen’in tutuklanmasına dayanan üç bölümlük bir serüvendir. Polis, kanalizasyonların çürüyen et ve kemiklerle tıkandığını keşfettiğinde, uysal bir memur cinayetleri itiraf eder. Sınırlı kaynaklarla, Jay ve polis, kurbanlarının her birinin öldürülmesinden dolayı onu tespit etmek ve mahkum etmek için Nilsen’in anılarını araştırmaya devam eder. Des’in savunmadaki değişikliğinden sarsılan Jay ve polis, kendilerini önceden tasarlamayı kanıtlamaya adarlar. Ama başarısız olurlarsa, Des hafif bir ceza alacaktır.

Des Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, David Tennant, Daniel Mays, Jason Watkins, Ron Cook ve Barry Ward gibi isimler yer alıyor.

David Tennant – Dennis Nilsen
Daniel Mays – Peter Jay
Jason Watkins – Brian Masters
Ron Cook – DSI Geoff Chambers
Barry Ward – DI Steve McCusker
Faye McKeever – Linda Jay
Ben Bailey Smith – DC Brian Lodge
Bronagh Waugh – Charlotte Proctor
Jay Simpson – DS Chris Healey
Alex Bhat – DS Jones
Joel Morris – Tim Wells
Andy Jaye – News Correspondent

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle