Destiny's Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri Yorum Güncel

Destiny’s Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Destiny’s Love Dizi, (Destiny’s Love) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, Mydramalist puanı, Çin dizileri, fragmanı, izle (爱上北斗星男友) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

22.12.2020
Destiny’s Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Destiny’s Love Dizi, (Destiny’s Love) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, Mydramalist puanı, Çin dizileri, fragmanı, izle (爱上北斗星男友) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Mart 2019‘da yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Çin dizisidir. Toplam 36 bölümden oluşan dizi, 12 Nisan 2019‘da yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. iQiyi adlı kanal tarafından yayınlanan dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor. Dizi Ai Shang Bei Dou Xing Nan You , The Life Planner gibi isimler ile de yayınlanabiliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Lulu Xu, Zhang Ming En, Ming Ren, Wu Xin, Sylvia Hsieh ve Xu Yang gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist’te 7,5’lik puana sahip oldu.

Destiny’s Love konusu

Dizinin konusu, Yıldızların koruyucusu Chi Yu, evrendeki güç dengesini korumakla görevlendirilir. Gücünün anahtarı olan değerli Sun Moon Jade’i kaybettiğinde, onu bulmak için çaresizce ölümlüler diyarında dolaşmak zorunda kalır. Dünyayı dolaşırken, sonunda kalbini ele geçiren güçlü bir kadın generalin kendisine çekildiğini fark eder. Chi Yu, onu her zaman yanında tutmaya çabalar.kaderini yeniden yazmak ve bunu yaparken, sonraki yaşamlarının her birinde otuz yaşında ölmeye mahkumdur. Chi Yu, eylemlerinin cezası olarak 3.000 yıl boyunca yıldızlarda hapsedilir. Özgür olduğunda, neden olduğu sorunları çözme sözü verir ve böylece Dünya’ya döner. Son ziyaretinden bu yana yaşamlar geçti ve çok şey değişti, ancak hiçbiri kayıp aşkının reenkarnasyonu kadar değil. Büyük bir film yapımcısı olan Wen Xi, hatırladığı kadın gibi değildir, ancak Chi Yu, düzeltmesini yapana kadar onu bırakmayı reddeder. Chi Yu, binlerce yıllık yanlışları düzeltebilecek mi? Bu kadar zararlı bir şekilde iç içe geçmiş bir kader gerçekten gerçek aşkla sonuçlanabilir mi?

Destiny’s Love oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lulu Xu, Zhang Ming En, Ming Ren, Wu Xin, Sylvia Hsieh ve Xu Yang gibi isimler yer alıyor.

Lulu Xu – Wen Su Xi
Zhang Ming En – Chi Yu
Ming Ren – Tang Mao
Wu Xin – Cai Shu Meng
Sylvia Hsieh – Duo La
Xu Yang – Hua Shao
Gallen Lo – Bay Wen
Deng Sha – Ji Wan
Cao Bing Kun – curator
Bai Yi Hong
Wang Pei Yu – You You
Li Jun Chen – Dong Kai
Duan Xiao Wei – Wang XiaoYue

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.