Devil in Ohio Yorum ve Ekşi Sözlük Tepkileri - Yorum Güncel

Devil in Ohio Yorum ve Ekşi Sözlük Tepkileri

06.09.2022
Devil in Ohio Yorum ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Devil in Ohio yorumlar, dizi yorumları, dizi yorum, ekşi, imdb, 2.sezon olacak mı, netflix, müzikleri, dizi yorum, analizi, inceleme gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Ekşiciler bir yana twitter alemi bir yana bir dizi arayışındaysanız işte aradığınız dizi Devil in Ohio! Ekşicilerin göme göme, twitter aleminin öve öve bitiremediği dizi Netflix kütüphanesinde yerini aldığı günden beri gündemde! Kimileri için benzer dizi konusu ile ön plana çıkan dizi kimileri için gerilim dolu bir macera! Peki izleyenler dizi hakkında başka neler söyledi dersiniz? Hadi hiç vakit kaybetmeden Devil in Ohio Yorum ve ekşi yorumları için hızla göz atalım!

Devil in Ohio Konusu

Dizinin konusu, Gizemli bir tarikattan kaçan genç hastasını korumak isteyen bir psikiyatrist, kızı evine alır ve hem ailesini hem de kendi hayatını tehlikeye atar.

15 yaşındaki Jules Mathis okuldan eve gelip mutfağında oturan garip bir kız bulduğunda, psikiyatrist annesi Mae’nin hastanedeki hastalarından biri olduğunu ve birkaç gün aileleriyle birlikte kalacağını açıklar. Ama çok geçmeden Mae Jules’un kıyafetlerini giyiyor, yatak odasında uyuyor, onu okul gazetesindeki pozisyonundan uzaklaştırıyor ve Jules’un sevgilisiyle flört ediyor. Ve Mae’nin ayrılmaya hiç niyeti yok.

Dahası ve fazlası: Devil in Ohio Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Devil in Ohio Yorumlar

Devil in Ohio Ekşi Sözlük Tepkileri

bölümdeyim. ne kadar sıkıcı bir dizi. gitmiyor, gitmiyor..
izlerken telefonla uğraşıyorum, kalkıp sigara içiyorum, gidip bir şeyler atıştırıyorum. izlemeye devam ediyorum, ama yine de sarmıyor. sanki konuya bir türlü giremiyor gibi.

  • karqa

aşırı sıkıcı sonu tahmin edilebilir dizi.

  • yasayanolu

mısır tarlası, bayık bakışlı kız, mutlu bir aile ailenin popüler gıcık kızı ve ezik içine kapanık kızı muhtemelen başından benzer bir olay geçmiş empati yapmaktan fenalık geçirten bir kadın, meraklı yakışıklı bir dedektif bla bla bla

  • sanamisorcam

zorlaya zorlaya bitirdim diziyi. the sinner’ın 1. ve 2. sezonunu birleştirip tek sezonluk dizi yapmışlar resmen. boş vaktiniz çoksa; tarikatlı, satanik ayinli, gerilimli yapımları seviyorsanız izlenebilir.
ben pek sevemedim, meh.

  • nagmesera

Bu içeriğimizi de sevebilirsiniz;

Aşıklar Bayramı Yorumlar ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR