Dikkat Köpek Var Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Dikkat Köpek Var Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

30.12.2022
Dikkat Köpek Var Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Dikkat Köpek Var filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Hayvan hakları ile ilgili farkındalık yaratmak isteyen Nusret Toplar‘ın aynı isimli YouTube dizisinden esinlenerek hazırlanan 2022 yapımı yerli sinema filmidir. Yönetmenliğini Ece İşbilen Dağ ve Deniz Cem Dağ ikilisinin üstlendiği filmin senaryosu “Avlu” dizisinin senaristleri Mehmet Güzelbeyoğlu ve Caner Yalçın tarafından kaleme alındı. Filmde emniyetin başarılı polislerinden olan Murat ile gizli görevinde ona yardım eden köpek Bal’ın başlarına gelen maceralar anlatılıyor. Absürt komedi sahnelerinin de bulunduğu filmin başrollerinde Nusret Toplar ve ödüllü eğitimli köpek Bal yer alıyor.

Çekimleri 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde başlayan film toplam 1 saat 41 dakikadan oluşuyor. Komedi ve aile temalı film CJ ENM’nin dağıtımıyla 30 Aralık 2022‘de vizyondaki yerini alacak.

Dikkat Köpek Var Filmi Konusu

İstanbul Emniyeti’nin başarılı polislerinden olan Murat, son görevini başarıyla yerine getirip bir mafya örgütünü çökertir. Son görevindeki başarısı onun uluslararası gizli bir teşkilata atanmasını sağlar. Bu sırada Murat’ın idolü olarak gördüğü manevi babası Teoman, uzun süredir peşinde olduğu Gölge tarafından vurulur. Her şeyin sahtesini üretip piyasaya süren Gölge’nin amacı, bir köpek ordusu kurmaktır. Teoman’ın yürüttüğü Gölge operasyonunu devralan Murat, bu görevde her ne kadar köpeklerle anlaşamıyor olsa da Teoman’ın biricik köpeği Bal’ı da yanına alır. Murat bu zorlu görevde Bal ile birlikte kendini türlü maceraların içinde bulur.

Dikkat Köpek Var Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Dikkat Köpek Var” isimli YouTube dizisinde rol alan filmin yapımcısı Nusret Toplar yer alıyor. Ayrıca “Kiralık Aşk” dizisinin sevilen oyuncusu Onur Büyüktopçu’nun yanı sıra Güney Kılınç, Mutlu Güney, Ülkü Toplar, Dilara Ortagüz, Buse Şen, Ergün Özfırıncı, Kayahan Akkoç, Caner Yılmaz, Emin Boztepe, Fatih Kocapehlivanlar, Rabia Toprak, Buket Akpunar ve İlke Al gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Nusret Toplar – Murat
Onur Büyüktopçu –

Güney Kılınç
Mutlu Güney – Teoman
Ülkü Toplar
Ergün Özfuruncu – Gölge

Film Fragmanı

Dikkat Köpek Var Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Sokak hayvanları ile ilgili dikkat çekmeyi amaçlayan film 30 Aralık 2022’de vizyona girecek.

Dikkat Köpek Var Film Yorumları

Tv de bile izlenmez emeğe yazık üzülüyorum böyle saçma senaryolarla yapılan filmlere

Serkan Apaydın

bu film izlenir. Canların olduğu güzel düşünülmüş bir film izlenir.

Kadriye Kar

Fragmana 1 dk dayanamadim. Efe Aydal’a Ok Gibi Film videosu için çekilmiş bir film.

Asil Yaşayan

Vizyondaki diğer içeriklere göz atın:

Avatar Suyun Yolu Film Konusu Oyuncuları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR