Doğal Tek Taş Kolyeler Stoklarımızda - Yorum Güncel

Doğal Tek Taş Kolyeler Stoklarımızda

27.01.2022
Doğal Tek Taş Kolyeler Stoklarımızda

Doğal taşlar güzel renkleri ve yapıları ile insanları etkilemektedir. Aksesuar ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Dünyanın hemen hemen her yerinde doğal taşlanın çeşitleri bulunmaktadır. Genellikle doğal taşlan kadınlar Doğal tek taş kolye, küpe, yüzük ve bileklik olarak kullanılmaktadır. Taşların sadece renkleri farklı değildir. Özellikleri ve kullanım noktaları da birbirinden farklıdır. İnsanın çoğu doğal taşların milyarlarca yıl yer altında kaldıkları için evrenin bütün enerjisini içinde barındırdığına inanmaktadır. Belki de bu yüzden bu kadar popülerdir. Her bir doğal taşın mineral bakımından farklı olduğunu ve çakrakların değiştiği düşünülmektedir. Bu sebepten ten dolayı insanların taşları farklı şekillerde yanlarında taşımaya başlamıştır. Taşın vermiş olduğu enerjinin insan vücuduna iyi geldiği tespit edilmiştir. Doğal taşlardan takı yapmak için taşlar küçük parçalara ayrılmaktadır. Bu parçalar törpülenerek şekillendirmektedir. Uzmanlar tarafından çıkarılan ince ince şekillendirilen bu taşlara ligi çok fazladır.

Bu kolye uçları Jasper, yıldız, havlit, ametist, heliodor, aventurin, Kuvars, sodalit, kaplan gözü gibi taşlar kullanılarak yapılmaktadır. Her bir taş farklı renklere sahiptir. Renklerin insanları büyülemektedir. Kolye uçları Ay, yıldız, kalp ve su damlası gibi şekillere sahiptir. Muhteşem görünümleri ile insanın kendini mutlu hissetmelerini sağlamaktadır. Piyasada Beyaz, mor, su yeşili, mavi, siyah, kırmızı, yeşil, pudra, san ve kiremit rengindeki kolye uçları daha fazla satılmaktadır. Doğal taşlardan üretilen kolyeler modaya farklı bir hava katmaktadır.

Birçok kadın burcu ile uyumlu doğal taş aksesuarları tercih etmektedir. Bu yüzden birçok kadın uyumlu taşı ve aksesuarları sürekli aramaktadır. Ametist taşından yapılan kolyeler birçok kadında bulunmaktadır. Mor rengi ile insanları büyümektedir. Ametist taşı maneviyat ve memnuniyet tas olduğu için kolye aksesuarları daha çok fazla kullanılmaktadır. Ametist taşının uykusuzluğa iyi geldiği bilinmektedir. Detaylar İçin; https://www.kamus.com.tr/dogal-tek-tas-kolyeler

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.