Dolly Parton ile Noel Mucizesi Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Dolly Parton ile Noel Mucizesi Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, kimdir, ne zaman çıkacak, cast, Netflix Filmleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dolly Parton ile Noel Mucizesi Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Dolly Parton ile Noel Mucizesi Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, kimdir, ne zaman çıkacak, cast, Netflix Filmleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

22 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix Orjinal filmidir. Aile ve Müzikal türünde yer alan filmin süresi 1 saat 38 dakikadan oluşuyor. Filmin yönetmenliğini Debbie Allen üstlenirken, senaryosunu Maria S. Schlatter kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Dolly Parton, Christine Baranski, Treat Williams, Jenifer Lewis, Josh Segarra, Jeanine Mason ve Mary Lane Haskell gibi isimler yer alıyor. Filmin orjinal adı Dolly Parton’s Christmas on the Square.

Dolly Parton kimdir?

Dolly Rebecca Parton, Amerikalı kadın country ve country pop şarkıcısı ve müzik yazarı. 1959 yılından beri müzik çalışmalarına devam etmektedir. 1978 yılından beri 7 kez Grammy ödülü almıştır, ayrıca 42 kez de Grammy ödülüne aday gösterilmiştir. Ayrıca 42 kez de Grammy ödülüne aday gösterilmiştir. Bunların dışında Academy, Tony ve Emmy müzik ödüllerine de aday gösterilmiştir. Ayrıca Dolly Parton, Miley Cyrus‘ın vaftiz annesidir. İlk kopya koyun olan Dolly’ye onun adı verilmiştir.

Dolly Parton ile Noel Mucizesi konusu

Filmin konusu, Katı yürekli bir kadın, doğup büyüdüğü kasabayı satmaya kalkışınca Noel neşesi aniden yarıda kesilir. Müzik, sihir ve anılar bu kadının fikrini değiştirebilecek mi? Dolly Parton ile Noel Mucizesi’nde küçük kasabaya gelen “Paragöz” Regina Fuller (Christine Baranski), onu ziyarete gelen ve yapay elmaslarıyla göz kamaştıran bir melek (Dolly) ile birlikte günahlarından arındığı müzikal bir serüvene çıkıyor. Acaba bu cimri mal sahibi, Fullerville kasabasındaki herkesi Noel arifesinde evlerinden mi çıkaracak, yoksa açgözlülüğü Noel ruhuna yenik mi düşecek?

Dolly Parton ile Noel Mucizesi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Dolly Parton, Christine Baranski, Treat Williams, Jenifer Lewis, Josh Segarra, Jeanine Mason ve Mary Lane Haskell gibi isimler yer alıyor.

Dolly Parton – Angel
Christine Baranski – Regina Fuller
Treat Williams – Carl Pellam

Jenifer Lewis – Margeline
Josh Segarra – Pastor Christian Hathaway
Jeanine Mason – Felicity Sorenson
Mary Lane Haskell – Jenna Hathaway
Matthew Johnson – Mack
Selah Kimbro Jones – Violet
Douglas Sills – Jack Fuller
Vivian Nixon – Bessie
Mary Donnelly Haskell – Lenore
Donald Corren – Dr. Marshall
Brandon Hudson – Randy
Brandon O’Neal – Andy

Dolly Parton ile Noel Mucizesi ne zaman çıkacak?

Film, 22 Kasım 2020’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak.

Film fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.