Doubt Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX Türkiye dizileri - Yorum Güncel

Doubt Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX Türkiye dizileri

16.05.2020
Doubt Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX Türkiye dizileri

Doubt dizi, konusu, oyuncuları, FOX Crime Türkiye, ne zaman yayınlanıyor, karakterleri, kaç bölüm, kaç sezon, 2.sezon, hangi kanalda, yorumları, incelemesi, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Katherine Heigl’ın başrolde yer aldığı dizi, 2017 yılından Amerikan Kanalı CBS’te tek sezon olarak yayınlanmış dramadır. 13 bölümden oluşan dizinin her bölümü 42 dakikadan oluşuyor. İlk sezonunda beklenen reytingi alamayan CBS, diziyi 1.sezon sonunda iptal etti. Dizinin yapımcılığını Madam Secretary ve Grey’s Anamoty dizilerinden tanınan Tony Phelan ve Joan Rater yaptı. Dizi yayınlanan ilk bölümünde reyting alsa da 2.bölümdeki büyük reyting düşüşü sonrası gözden düştü. 15 Şubat’te ilk bölümü yayınlanan dizi, 12 Ağustos 2017’te final yaprı. İMDb puanı 5,5 olan dizi bugünlerde FX Türkiye tarafından yeniden ekranlara taşınacak.

Doubt dizi konusu

New York’taki bir huku bürosunda yaşananlara odaklanan bu sıradışı dramada üvey babası Isaiah Roth tarafından yönetilen seçkin bir New York hukuk firması Roth & Associates’in savunma avukatı Sadie Ellis,Billy Brennan adındaki 24 yıl önce kız arkadaşını öldürdüğü şüphesi ile suçlanan bir adamın avukatlığını üstlenir. Geleceği parlak bir avukat olan Saddie, davanın seyrini değiştirmek için çaba harcayacaktır.

Doubt dizi oyuncuları ve karakterleri

Dizinin başrolünde Katherine Heigl yer alıyor. Heigl daha önce Grey’s Anatomy adlı dizide uzun süre rol alarak tanınmıştı. Heigl’e Steven Pasquale Billy Brennan karakteri ile eşlik ediyor.

Katherine Heigl – Sadie Ellis
Steven Pasquale – Billy Brennan
Dule Hill – Albert Cobb
Dreama Walker – Tiffany Simon
Elliott Gould – Isaiah Roth
Kobi Libii – Nick Brady

Doubt dizi Fragmanı

Nereden izlenir?

Son günlerde yayınladığı ilgi çekici içeriklerle dikkatleri üzerine çeken Fox Crime Türkiye, yıllar sonra Doubt’u yayınlamaya hazırlanıyor. Dizinin ilk bölümü 17 Mayıs Pazar günü saat 02.10’da ekrana gelecek. Aynı gün 03.00’de ikinci, 03.45’te ise 3.bölümü yayınlanacak.

2.Sezon var mı?

Dizi 2017 yılında iptal edildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.