Dr Phil Stutz Belgesel Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

16.11.2022
Dr Phil Stutz Belgesel Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Dr Phil Stutz dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Kasım 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal içeriğidir. Toplam 1 saat 36 dakikalık süreden oluşan film, belgesel türünde yer alıyor.

Belgesel filmin yönetmenliğini ünlü oyuncu Jonah Hill üstlendi.

Filmde Jonah Hill, Phill Stutz ile bir söyleşi gerçekleştiriyor.

Belgesel film, IMDb‘de 8,2‘lik puana sahip oldu.

Dr Phil Stutz konusu

Dizinin konusu, Oyuncu Jonah Hill ile samimi bir sohbet gerçekleştiren lider psikiyatrist Phil Stutz, gençlik yıllarındaki deneyimlerini ve kendi yarattığı eşsiz görsel terapi modelini anlatıyor.

Phil Stutz dünyanın önde gelen psikiyatristlerinden biridir. 40 yılı aşkın bir süredir dünya çapında yaratıcılar ve iş dünyası liderleri ve aralarında pek çok terapi şüphecisi bulunan sayısız hastaya yardım etti. Dost ve hasta Jonah Hill tarafından yönetilen film, Stutz’un hayatını keşfediyor ve izleyiciyi onun imzası olan görselleştirme egzersizleri The Tools’da gezdiriyor. Hill, tipik doktor-hasta dinamiklerini tersine çeviren alışılmışın dışında bir seans için Stutz’la otururken, onlar Aletler’e komik, savunmasız ve nihayetinde terapötik bir deneyimle hayat veriyor. Hem Stutz’ın hem de Hill’in kişisel akıl sağlığı yolculuklarının samimi tartışmasını ve farklı kuşaklardan iki arkadaşın neşeli şakalaşmalarını içeren film, Araçlar’ı ve akıl sağlığına giden yolculuğu, aktif olarak arayış içinde olsun ya da olmasın herkesin erişebileceği bir şekilde güzel bir şekilde çerçeveliyor. Yardım Edin.

Fragmanı

YORUMLAR