Driveways Filmi Konusu Oyuncuları

02.02.2024
Driveways Filmi Konusu Oyuncuları

Driveways filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, ekşi yorumları, incelemesi, imdb puanı, trt 2 filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com

Hakkında

“Driveways”, 2019 yapımı bir Amerikan bağımsız filmidir. Yönetmenliğini Andrew Ahn yapmıştır. Film, 2019’da film festivallerinde gösterildikten sonra 2020’de geniş çapta yayınlanmıştır.

Film IMDb‘de 7 bine yakın oy aldı ve 7,2‘lik puana sahip oldu.

İşte “Driveways” filminin konusu ve oyuncuları:

Driveways Filmi konusu

Filmin konusu, genç bir çocuk olan Cody’nin (Lucas Jaye) annesinin ölümünün ardından, annesiyle birlikte banliyödeki bir evi temizlemek ve satmak için gelen Kathy (Hong Chau) ve oğlu Del (Brian Dennehy) ile arasındaki ilişkiye odaklanır. Cody, Del’in yalnız yaşayan bir emekli olduğunu keşfeder ve ikisi arasında sıra dışı bir arkadaşlık başlar. Bu süreçte Cody, Del’in geçmişi hakkında bilgi edinirken, Del de kendi iç savaşıyla yüzleşmek zorunda kalır. İkilinin dostluğu, hem Cody’nin hem de Del’in yaşamlarında olumlu bir etki yaratır.

Driveways Filmi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Brian Dennehy – Del
Hong Chau – Kathy
Lucas Jaye – Cody
Christine Ebersole – Linda
Jerry Adler – Roger
Samantha Jones – Kathy’nin Kızı
James DiGiacomo – Brandon
Jeter Rivera – Pete
Robyn Payne – Betty
Sophia DiStefano – Rachel

“Driveways”, duygusal derinliği ve karakter odaklı hikayesiyle dikkat çeken bir film olarak bilinir. Oyunculuk performansları ve insan ilişkilerine odaklanan senaryosuyla övgü almıştır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle