Dudullu Postası dizisi konusu - Oyuncuları - Yorum Güncel

Dudullu Postası dizisi konusu – Oyuncuları

02.04.2020
Dudullu Postası dizisi konusu – Oyuncuları

Dudullu Postası, BluTv’nin orjinal dizilerinden biri olarak BluTv’de yayınlanmasının ardından Kanal D’de yayınlanması ile merak edilmeye başladı.

Peki Dudullu Postası dizisi konusu, oyuncuları, karakteri, kitabı, yönetmeni, ne anlatıyor, yeni bölüm ne zaman, nerede yayınlanıyor gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dudullu Postası dizi konusu

Küçük bir mahallede gazetecilik yapan megaloman bir kişiliğe sahip olan Asım’ın, yaşadığı çevredeki insanlar üzerine bir gazete çıkarmasını konu ediniyor. Kendini gazeteci sanan Asım, yerel gazeteye mahallede yaşayan insanları çalışan olarak haber toplamasını istemesiyle mahallede ilginç gerçekler ortaya çıkmaya başlıyor. Mahallede bir süre önce kaybolan babalar konusunu keşfeden Asım ve Mahalleli ekibi, bu esrarengiz olayın peşine düşerek gerçekleri bulmaya çalışma çabası dizinin ana konusu. Gazetecilik tutkusuyla haber yaptıklarını zannederken kendi komik hikayelerini paylaşan sıra dışı insanların sıra dışı hayatları; sıcak, doğal ve samimi bir mizaçla buluşuyor.

Dudullu Postası oyuncuları ve karakterleri

2018 yılında Onur Ünlü tarafından çekilen, Blutv’de yayınlanan dijital platform dizisidir. Başrollerinde Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Güven Kıraç, Erkan Can, Aslı Bekiroğlu, Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor. Dizi, 2 yılın ardından bölümlerinin Kanal D’de yayınlanması ile yeniden gündeme geldi.

Dizide oynayan oyuncular ve karakterleri:

Güven Kıraç (Asım)
Erkan Can (Vasıf)
Taner Ölmez (Tayfur)
Hazar Ergüçlü (Melis)
Bülent Şakrak (Eyüp)
Ayda Aksel (Emine)
Ahmet Rıfat Şungar (Ersan)
Özgür Emre Yıldırım (Cem)
Aslı Bekiroğlu (Betül)
Gözde Çığacı (Gül)
Levent Tülek (Sebati )

Dudullu Postası kaç bölüm?

14 bölümden oluşan dizi Serkan Yılmaz’ın kaleme aldığı ve çizdiği penguen dizisinde yayınlanan ve kitaplaştırılan hikayeden uyarlanan bir dizi. Dizinin yönetmenliğini Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş, Ben de Özledim gibi dizilerden tanıdığımız Onur Ünlü yapıyor.

Dizi 2018 yılında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çekildi. Tür itibari ile kara komedi ile absürd komedi arasında bir yerde olduğunu söyleyebiliriz.

Nereden izlenir?

Dizi, 2018 yılında Blu Tv’de yayınlandı ve 14 bölümün sonunda sona erdi. Dizinin tüm bölümleri Blu Tv’den izlenebilirken, Tv’de Kanal D’de yayınlanmaya başlaması ile birlikte TV’den de takip edilebilir.

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR