Dünyanın En Zengin Kadını Nasıl Dolandırıldı Belgesel Dizi Konusu – Netflix

08.11.2023
Dünyanın En Zengin Kadını Nasıl Dolandırıldı Belgesel Dizi Konusu – Netflix

Dünyanın En Zengin Kadını Nasıl Dolandırıldı belgesel dizi, konusu, cast, kaç bölüm, ekşi sözlük, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Belgesel dizi hakkında

8 Kasım 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal belgesel dizisidir. Toplam 3 bölümden oluşan belgesel dizi, suç belgeseli türünde yer alıyor.

Filmin orijinal adı: The Billionaire, the Butler & the Boyfriend

Dünyanın En Zengin Kadını Nasıl Dolandırıldı dizisi konusu

Filmin konusu, Dünyanın en zengin kadını ile kızı arasındaki anlaşmazlık nasıl ulusal bir skandala dönüştü? Bu sürükleyici belgesel dizisi hikâyeyi tüm detaylarıyla anlatıyor.

  1. Çünkü O Buna Değerdi

Bettencourt’un Banier ile ilişkisi şaşkınlık yaratmaktadır. Banier 2007’de ondan kendisini evlat edinmesini isteyince Bettencourt ile kızının arasında bir hukuk mücadelesi başlar.

  1. Karmaşık Sorunlar Yumağı

Bettencourt’un gizli ses kayıtlarının kamuoyu ile paylaşılmasının ardından skandal daha da büyür. Ancak tartışmanın odağında artık vergi ve seçim sahtekârlığı iddiaları vardır.

  1. Vurguncular Balosu

Fırtınanın şiddeti arttıkça, Fransız elitlerinin birçok üyesi ateş altında kalır. Bettencourt’un psikolojik değerlendirmesi kötü sonuçları beraberinde getirir.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle