Dünyayı Ardında Bırak Yorumları (Ekşi ve Sosyal Medya)

10.12.2023
Dünyayı Ardında Bırak Yorumları (Ekşi ve Sosyal Medya)

Dünyayı Ardında Bırak Yorumları, incelemesi, yorum, eleştirisi, analizi, değerlendirmesi, imdb puanı, ekşi sözlük, twitter yorumları, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’da!

Netflix’in son dönemde yayınladığı kadrosu kuvvetli yapımlardan biri olan Dünyayı Ardında Bırak Filmi, yayına girer girmez kısa sürede dikkati çekti. Filmin yayınlanması ile birlikte yorumlar da gelmeye başladı. Biz de sizler için twitter ve Ekşi Sözlük yorumlarını sizler için derledik!

Dünyayı Ardında Bırak Yorumları Sosyal Medya

Dünyayı Ardında Bırak Yorumları Ekşi Sözlük

seyirciye saygısı olmayan böyle filmlerden nefret ediyorum. konu güzel , oyunculuk güzel, hikaye akışı harika ama, ama o son yok mu. sinirimden izlemeyenler için tadı kaçmasın diye bir şey demiyorum ama şu “ seyircinin hayal gücüne bıraktım” tripleri beni öldürüyor. ben düşünmek istemiyorum görmek istiyorum. mutlu veya mutsuz olmak istiyorum.

  • omete

ne zamandır bu kadar güzel bir film izlememiştim.
görüntüler, açılar, renkler, müzik, diyalogları efendi gibi film çekilmiş işte. istenince yapılabiliyormuş demek mi netflikş
neden kalitesizini yapmaya direniyordun kii

  • boysdontcry

gerilim filmi severim normal şartlarda ama bence bok gibi filmdi. başka yazarlar beğenmiş anladığım kadarıyla, sinema gurmeleri ya mk. mun yerinde. konu basit, sonu yok, aksiyon yok. 6 kişiyle boş ev ve bir arazide film çekilmiş. tabiiki çok para harcanması gerekmiyor iyi film olması için ama tamamen zaman kaybı. neyse izlemeyin, izlettirmeyin.

sadece kamera açılarıyla birkaç rol kesilmiş o kadar. julia abla paraya sıkışmış hadi oynayayım demiş ve en kötü oyunculuğunu sergilemiş. diğer oyunculuklar da kötüydü. kısaca bok gibiydi işte.

  • yuruyen gaga

berbat bir film. herkes ayrı salak filmin geren tek yönü bu zaten.
sonuyla ilgili yorum yapmak bile istemiyorum. izlemeden önce açın son 10 dakikasını izleyin beğenirseniz baştan seyredersiniz çünkü filmin sonunu seyrederek kaybedecek bir şeyiniz yok.

guzel kadro.kaliteli oyunculuklar.orijinal hikaye.harika çekimler.sanki bir shyamalan filmi hissi uyandiriyor.sanki stephen kingin kisa oykulerinden biri.izleyiniz efendim asla vakit kaybi değil.

film o kadar güzel ve merak uyandırıcı şekilde ilerledi ki izlerken hep sonunu beye bağlarlarsa bağlasınlar sanki eksik kalacakmış ve hayal kırıklığına uğrayacakmışım gibi hissettim. onlar da bunu düşünmüş olacak ki hiç son yapmamışlar. filmi aniden bitirdiler.

YORUMLAR

canlı tv izle