Dünyayla Benim Aramda 2.Sezon ne zaman yayınlanacak?

29.07.2023
Dünyayla Benim Aramda 2.Sezon ne zaman yayınlanacak?

Dünyayla Benim Aramda 2.Sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, ne zaman başlayacak, hangi kanalda, nereden izlenir, konusu, oyuncuları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dünyayla Benim Aramda 2.Sezon hakkında

Disney Plus Türkiye tarafından yayınlanan Disney Plus Türkiye’nin 2. orijinal Türk dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi romantik, komedi ve drama türünde yer alıyor.

MF Yapım tarafından tasarlanan dizi İstanbul’da çekildi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer üstlenirken, senaryosunu Pınar Bulut kaleme aldı.

Dizi IMDb‘de 4,8‘lik puana sahip olabildi.

Dizinin ilk 5 bölümünü izleyen Disney Plus aboneleri Dünyayla Benim Aramda 2.Sezon ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını arıyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Ama önce gelin dizi ile ilgili detaylara bi göz atalım.

Dünya ile Benim Aramda konusu

Dizinin konusu, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir kadına odaklanıyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan kadın, zaman geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır. İlişkisini ayakta tutmak isteyen kadın, bunun için sevgilisine sosyal medya üzerinden oyunlar oynamaya başlar.

‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

Dünyayla Benim Aramda oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Zerrin Tekindor, İbrahim Selim, Melisa Döngel ve Metin Akdülger gibi isimler yer alıyor.

Demet Özdemir – İlkin
Buğra Gülsoy – Tolga
Hafsanur Sancaktutan – Sinem
Zerrin Tekindor – Burçin
İbrahim Selim – Cüneyt
Melisa Döngel – Ceren
Metin Akdülger – Kenan
Ali Yoğurtçuoğlu

Dünyayla Benim Aramda 2.Sezon ne zaman çıkacak?

Disney Plus’ın ikinci yerli dizisinin 2.Sezon ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Ancak dizi geçtiğimiz aylarda Disney Plus tarafından yayından kaldırılmıştı. Yeni sezon çalışması olacak mı sorusu henüz muallakta.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle