Duygu Demirdağ kimdir? Gain Canlı spikeri - Yorum Güncel

Duygu Demirdağ kimdir? Gain Canlı spikeri

Duygu Demirdağ kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, kaç yaşında, nereli, yaşı, çalıştığı kanallar, instagram hesabı, kilosu, boyu, burcu, twitter hesabı, Olay Tv haber spikeri gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

01.06.2021
Duygu Demirdağ kimdir? Gain Canlı spikeri

Duygu Demirdağ kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, kaç yaşında, nereli, yaşı, çalıştığı kanallar, instagram hesabı, kilosu, boyu, burcu, twitter hesabı, Gain Canlı spikeri gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Kariyeri

1987 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Ünversite eğitimini Bursa’da Uluda Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Lisans eğitiminin ardından Yüksek Lisansını ise İngiltere’nin başkenti Londra’da Middlesex Universitesi’de Medya ve İletişim yönetimi üzerinde yaptı. Ardından İspanya Salamanca’da ‘İspanyol ve Latin Amerika Sineması ve Avrupa Birliği Ekonomi ve politikası üzerine eğitimler aldı.

Kariyeri

Televizyon kariyerine ise Üniversite yıllarında başladı. Bir medya grubu şirketinde spiker ve program yapımcılığı üzerine çalışmaya başladı.

Bu Gece adlı gece haber bültenini 3 yıl boyunca sundu Ardından bir süre kültür sanat programı sunuculuğı yaptı. 2010 yılında CNN Türk haber merkezine katıldı. CNN Türk’te bir çok dosya haber ile dikkat çekmeyi başardı. Uzun bir süre saha çalışmalarında bulundu. Türkiye’de 2010’lu yılların başında yaşanan önemli olaylarda Duygu Demirdağ sahada seslendi. Bu çalışmaları sonrasında sahadan stüdyoya geçti. Gece haberlerini sunarak stüdyo kariyerine başlayan güzel sunucu, 2 yıl boyunca da haftasonu haberlerini sunarak sürdürdü.

2018 yılına kadar CNN Türk’te bir çok alanda çalıştı. İnsanlık Hali programı ile dikkat çekti. 2018 yılında CNN Türk’ten ayrılan sunucu, bir dönem +90’da yer aldı. Ardından Doğruluk Payı’nda programlar yaptı. Yaz aylarında Antalya Adrasan’da yer alan Onuncu Köy otelinden sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlar ile dikkat çekti.

Demirdağ, Kasım 2020 itibari ile merkezini Bursa’dan İstanbul’a taşıyan, Nevşin Mengü, Buket Güler, Murat Yetkin, Simge Fıstıkoğlu ve İpek Özbey gibi isimlerin yer aldığı Olay Tv ile anlaştı ve ekranlara geri döndü. Demirdağ Olay tv’de ‘Doğrudan Haber’ programını sunmaktadır.

Yaşı

33

Boyu

Kilosu

Evli mi

Değil

Instagram hesabı

@duygudemirdag

Twitter hesabı

@duygudemirdag

Nereli?

Bursa

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.