Efsane Olmak Zordur Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

19.07.2023
Efsane Olmak Zordur Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Efsane Olmak Zordur konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Beyaz tv, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

19 Temmuz 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal içeriğidir. Toplam 2 saatlik süreden oluşan film, komedi ve müzik türünde yer alıyor.

Ricardo Castro Velazquez‘in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Beto Gomez, Alfonso Suarez ve Maria Torres kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Benny Emmanuel, Harold Azuara, Nora Velázquez, Guillermo Quintanilla, Dagoberto Gama, Silverio Palacios, Ana Celeste, Esmeralda Soto ve Diego Sandoval gibi isimler yer alıyor.

Fillmin orijinal adı: Los (casi) ídolos de Bahía Colorada

Efsane Olmak Zordur filmi konusu

Filmin konusu, Üvey kardeşler Romeo ve Preciado, renkli bir Meksika kasabasında babalarının hatırasını onurlandırmak için adrenalin ve banda müziği dolu bir araba rallisinde tekrar buluşur.

Benny Emmanuel ve Harold Azuara’nın rakip üvey kardeşleri oynadığı, yönetmen Ricardo Castro imzalı sıra dışı bir komedi.

Efsane Olmak Zordur filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Benny Emmanuel, Harold Azuara, Nora Velázquez, Guillermo Quintanilla, Dagoberto Gama, Silverio Palacios, Ana Celeste, Esmeralda Soto ve Diego Sandovalgibi isimler yer alıyor.

Benny Emmanuel
Harold Azuara
Nora Velázquez
Guillermo Quintanilla
Dagoberto Gama
Silverio Palacios
Ana Celeste
Esmeralda Soto
Diego Sandoval

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle