Elçin Ateş Kimdir? Kadının Eseri sunucusu

Ekçin Ateş kimdir? hayatı, kariyeri, yaşı, boyu, koyu, kilosu, yaş, boy kilo, nereli, Kadının Eseri programı sunucusu, instagram hesabı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

04.07.2021
Elçin Ateş Kimdir? Kadının Eseri sunucusu

Elçin Ateş kimdir? hayatı, kariyeri, yaşı, boyu, koyu, kilosu, yaş, boy kilo, nereli, Kadının Eseri programı sunucusu, instagram hesabı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Elçin Ateş Ersoy 16 Kasım 1983 tarihinde dünyaya geldi.
2001’de Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden Türkolog (Türk Dil Bilimcisi) unvanıyla mezun oldu. Ardından Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Dört yıl boyunca Türkiye’nin önde gelen okullarından birinde, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev aldı.

Kariyeri

Annelik Sanatı dergisinin kuruluşunda yer aldı.
Sekiz yıl boyunca derginin genel yayın yönetmenliği yaptı ve imtiyaz sahibi oldu. Dialog İletişim ve Başkent İletişim Akademisi gibi kurumlarda 1.5 yıl boyunca sunuculuk – spikerlik eğitimi aldıktan sonra ise yönünü televizyon dünyasına çevirdi. 3 yıl boyunca Haber Türk’te sağlık programları sundu. 2021’de FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan farklı mesleklerdeki kadınların ilham veren hikayelerinin anlatıldığı Kadının Eseri adlı programın sunuculuğunu üstlendi.

Elçin Ateş Yaşı

38 yaşında

Boyu

1.60

Elçin Ateş Kilosu

52

Nereli

Tekirdağ, Türkiye

instagram hesabı

@elcinatess

Evli mi?

Tümay Ersoy ile evlidir.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.