Elfler (Netflix) Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkileri - Yorum Güncel

Elfler (Netflix) Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkileri

02.12.2021
Elfler (Netflix) Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkileri

Elfler (Netflix) yorum, ekşi, imdb, dizi izle, dizi yorumu, dizi yorumları, dizisi yorum, Elves, Netflix ekşi, Netflix yorum, Netflix dizisi yorum, inceleme, izle, analiz gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

2021 yılının son ayından ve en çok izlenip üstüne konuşulanlardan bildiriyorum, sıradaki içeriğimiz Netflix‘in yeni gözdesi Elfler‘den. Yüzüklerin Efendisi’nden aşina olduğumuz ve ne güzel hikayeleri var değerlendirseler ya diye düşündüğümüz Elflerin sonunda bir dizisi yapıldı. Herkesin merakla beklediği dizi yayına alındığı ilk günden top 10 listesinde yerini aldı. Kimileri dayanamadı kapattı, kimisi eğlenceli buldu. Peki siz neler düşündünüz? Hadi gelin hemen Elfler (Netflix) Yorum ve ekşi sözlük ilk tepkilerine göz atalım.

Elfler konusu

Dizinin konusu, Gittikleri adada kendilerini sinsice izleyen eski bir tehdidi keşfeden bir genç ve ailesi için Noel tatili kâbusa dönüşür. Josefine ve ailesi tatil yapmak için ücra Aarmand Adası’na gelir, ama adaya ayak basar basmaz sıkıntılı ve tuhaf olaylarla karşılaşırlar. Josefine bulduğu yaralı elf bebeğine yardımcı olmaya çalışırken ailesinin Noel ağacı bulmak için ormana gitmesi birilerini kızdırır. Aileyi davet eden Karen’ın davranışlarından şüphelenmeye başlayan Josefine, Aarmand Adası halkının ne kadar büyük bir sır sakladığını sorgulamaya başlar.

Elfler Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Elfler (Netflix) Yorum

https://twitter.com/emileysaa/status/1466209473081622542?s=20
https://twitter.com/dirmer/status/1466190218294448129?s=20

Elfler (Netflix) Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkileri

netflix’te yayınlanacak danimarka dizisi. bir ailenin noel zamanı danimarka’daki adalardan birine gitmesi, oradaki yaratıklara karşı ölüm kalım savaşını vermesini anlatacak.

  • zeddicus zu l zorander

netfliş yapımı mini dizi. en güzel tarafı mini olması. elim pausa gitmekten yoruldu.

  • takvimde emekliye zam haberi

dizinin aslında düşünülen konusu güzel ama oyunculuk, senaryoya dökülüşü vs aşırı kötü.diziye ya baya düşük bütçe verilmiş ya da netflix’in öpmüşler swh.aslında sanki bir film olacakmışta zoraki diziye çevrilmiş ve uzatılmış gibi bir hali vardı.

  • sc8634

nice dizi izledim hiç bu kadar kötüsüne denk gelmedim. konusu güzel düşünülmüş olabilir ama oyunculuklar aşırı berbat. flash tv’den bir tık daha iyi oyunculuklar. o kadar rezil ya.
ya yapacağınız senaryoyu siksinler. millet can derdinde iki tane küçük oruspu çocuğu hala açıklama bekliyor, hala burunlarının dikine gidiyor.

  • eskimisadam

3 bölüm dayandım buradaki eleştirileride okudum dedim iş yaparken ses olsun ama olmadı cidden kötü bir dizi yıllardır hiçbir diziyi yarım bırakmamıştım bu ilk oldu.

  • dont die
    
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.